Nil isminin videosunda Nil ismi hakkında kısa bilgiler bulacaksınız. Bu videoda Nil isminin anlamları, Nil isminin Kuran’da geçip geçmediği ve Nil isminin analizi yaptık. İster yukarıdaki videodan Nil ismine ait videoyu izleyin, isterseniz aşağıdaki bilgilere göz atın.

Nil İsmi Hakkında Kısa Bilgiler

Kökeni: Farsça
Cinsiyeti: Kız
Türkiye’deki Nil Sayısı: 27.000 (Türkiye’de yaşayan Nil isimli kişi sayısı)

NOT: Bu bilgilerin kaynağı Türk Dil Kurumu’dur (TDK).

Nil İsminin Anlamı Nedir?

  1. Mavi, lacivert.
  2. Mısır’dan geçip Akdeniz’e dökülen nehir.

NOT: İsimlerin anlamlarını TDK sözlüğü ve kendi araştırmalarımız elde ettiğimiz yerli ve yabancı kaynaklardan tespit ettik.

Nil İsmi Kuran’da Geçiyor Mu?

HAYIR, Mine ismi Kuran’ı Kerim’de geçmez.

Biz kendi araştırmalarımız neticesinde Mine isminin Kuran’da geçmediğini gördük. Eğer bizim yanıldığımızı düşünüyorsanız ve Mine isminin Kuran’da geçtiğini iddia ediyorsanız,  yorum yaparak bizi bilgilendiriniz. Biz de hatamızı düzeltip yazıyı güncelleriz.

Nil İsminin Analizi Nedir?

N: Sağduyulu
İ: Kırılgan
L: Sanatsal yeteneğe sahip

NOT: Bu analiz isimde geçen harflerle yapılan bir isim analizidir ve kişinin karakter analizi değildir. Yani bu isim kişinin karakterini yansıtacak diye bir gerçeklik sunmaz. Her ismin karakter üzerinde etkisi olduğu söylenir ancak yine de bütün Nil isimli kişiler için bu analiz doğru olmayabilir.

Nil isminin kader sayısı, Nil isminin diğer isimlerle uyum analizi, Nil isminin aşk testi, Nil ismi ile ilgili akrostiş şiirler ve daha fazlası için aşağıdaki linkte tıklamanız yeterlidir.

Bkz: Nil İsmi Hakkında Detaylı Bilgi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin