Nurgül isminin videosunda Nurgül ismi hakkında kısa bilgiler bulacaksınız. Bu videoda Nurgül isminin anlamları, Nurgül isminin Kuran’da geçip geçmediği ve Nurgül isminin analizi yaptık. İster yukarıdaki videodan Nurgül ismine ait videoyu izleyin, isterseniz aşağıdaki bilgilere göz atın.

Nurgül İsmi Hakkında Kısa Bilgiler

Kökeni: Arapça + Farsça
Cinsiyeti: Kız
Türkiye’deki Nurgül Sayısı: 32.000 (Türkiye’de yaşayan Nurgül isimli kişi sayısı)

NOT: Bu bilgilerin kaynağı Türk Dil Kurumu’dur (TDK).

Nurgül İsminin Anlamı Nedir?

  1. Aydınlı, ışık saçan güzel.

NOT: İsimlerin anlamlarını TDK sözlüğü ve kendi araştırmalarımız elde ettiğimiz yerli ve yabancı kaynaklardan tespit ettik.

Nurgül İsmi Kuran’da Geçiyor Mu?

HAYIR, Mine ismi Kuran’ı Kerim’de geçmez.

Biz kendi araştırmalarımız neticesinde Mine isminin Kuran’da geçmediğini gördük. Eğer bizim yanıldığımızı düşünüyorsanız ve Mine isminin Kuran’da geçtiğini iddia ediyorsanız,  yorum yaparak bizi bilgilendiriniz. Biz de hatamızı düzeltip yazıyı güncelleriz.

Nurgül İsminin Analizi Nedir?

N: Sağduyulu
U: Durgun, çok ağır hareket eden
R: Sert yapıya sahip
G: İnatçı kişilik, gerginlik
Ü: Başarısı sürekli engellenen
L: Sanatsal yeteneğe sahip

NOT: Bu analiz isimde geçen harflerle yapılan bir isim analizidir ve kişinin karakter analizi değildir. Yani bu isim kişinin karakterini yansıtacak diye bir gerçeklik sunmaz. Her ismin karakter üzerinde etkisi olduğu söylenir ancak yine de bütün Nurgül isimli kişiler için bu analiz doğru olmayabilir.

Nurgül isminin kader sayısı, Nurgül isminin diğer isimlerle uyum analizi, Nurgül isminin aşk testi, Nurgül ismi ile ilgili akrostiş şiirler ve daha fazlası için aşağıdaki linkte tıklamanız yeterlidir.

Bkz: Nurgül İsmi Hakkında Detaylı Bilgi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin