Pakize isminin videosunda Pakize ismi hakkında kısa bilgiler bulacaksınız. Bu videoda Pakize isminin anlamları, Pakize isminin Kuran’da geçip geçmediği ve Pakize isminin analizi yaptık. İster yukarıdaki videodan Pakize ismine ait videoyu izleyin, isterseniz aşağıdaki bilgilere göz atın.

Pakize İsmi Hakkında Kısa Bilgiler

Kökeni: Farsça
Cinsiyeti: Kız
Türkiye’deki Pakize Sayısı: 8.000 (Türkiye’de yaşayan Pakize isimli kişi sayısı)

NOT: Bu bilgilerin kaynağı Türk Dil Kurumu’dur (TDK).

Pakize İsminin Anlamı Nedir?

  1. Temiz, lekesiz.
  2. Halis, saf.

NOT: İsimlerin anlamlarını TDK sözlüğü ve kendi araştırmalarımız elde ettiğimiz yerli ve yabancı kaynaklardan tespit ettik.

Pakize İsmi Kuran’da Geçiyor Mu?

HAYIR, Mine ismi Kuran’ı Kerim’de geçmez.

Biz kendi araştırmalarımız neticesinde Mine isminin Kuran’da geçmediğini gördük. Eğer bizim yanıldığımızı düşünüyorsanız ve Mine isminin Kuran’da geçtiğini iddia ediyorsanız,  yorum yaparak bizi bilgilendiriniz. Biz de hatamızı düzeltip yazıyı güncelleriz.

Pakize İsminin Analizi Nedir?

P: Kendinden emin
A: Atılgan-enerjik
K: Başarılı, unvan sahibi
İ: Kırılgan
Z: Bilimsel açıdan, okumayı seven.
E: Sıkıntılardan kurtulmak için mücadele eden

NOT: Bu analiz isimde geçen harflerle yapılan bir isim analizidir ve kişinin karakter analizi değildir. Yani bu isim kişinin karakterini yansıtacak diye bir gerçeklik sunmaz. Her ismin karakter üzerinde etkisi olduğu söylenir ancak yine de bütün Pakize isimli kişiler için bu analiz doğru olmayabilir.

Pakize isminin kader sayısı, Pakize isminin diğer isimlerle uyum analizi, Pakize isminin aşk testi, Pakize ismi ile ilgili akrostiş şiirler ve daha fazlası için aşağıdaki linkte tıklamanız yeterlidir.

Bkz: Pakize İsmi Hakkında Detaylı Bilgi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin