Pamir ismi için hazırladığımız videoda Pamir ismi hakkında kısa bilgiler, Pamir isminin anlamları, Pamir isminin Kuran’da geçip geçmediği ve Pamir isminin analizi hakkında bilgiler verdik. Pamir videosunu izledikten sonra aşağıdaki bilgilere de tekrar göz atmanız faydalı olacaktır. Herkes video izlemeyi sevmeyebilir, bu yüzden videodaki bilgileri yazılı olarak da paylaşıyoruz.

Pamir İsmi Hakkında Kısa Bilgiler

Kökeni: Türkçe
Cinsiyeti: Erkek / Kız (Üniseks)
Türkiye’deki Pamir Sayısı: 1500000

Pamir İsminin Anlamı Nedir?

  1. Orta Asya’da Tacikistan, Çin, Sincan Uygur Özerk sınırında bulunan lalenin ana vatanı olan ve Himalaya Dağlarının kuzey silsilelerini teşki eden sıra dağların adı.
  2. (Fars.) Dünyanın çatısı.

Pamir İsmi Kuran’da Geçiyor Mu?

HAYIR, Pamir ismi Kuran’ı Kerim’de geçmez.

Pamir isminin Kuran’da geçtiğini düşünüyorsanız, yorum yaparak bizi bilgilendiriniz. Biz de tekrar inceleyerek yazıyı güncelleriz.

Pamir İsminin Analizi Nedir?

P: Kendinden emin
A: Atılgan-enerjik
M: Ticarete yatkınlık
İ: Kırılgan
R: Sert yapıya sahip

NOT: Bu bir isim analizidir, karakter analizi değildir. İsmin karakter üzerinde etkisi olduğu söylenmektedir. Fakat yine de bütün Pamir isimli kişiler için bu analiz doğru olmayabilir.

Pamir isminin kader sayısı, Pamir isminin diğer isimlerle uyum analizi, Pamir isminin aşk testi, Pamir ismi ile ilgili akrostiş şiirler ve daha fazlası için aşağıdaki linkte tıklamanız yeterlidir.

Bkz: Pamir İsmi Hakkında Detaylı Bilgi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin