Pars ismi için hazırladığımız videoda Pars ismi hakkında kısa bilgiler, Pars isminin anlamları, Pars isminin Kuran’da geçip geçmediği ve Pars isminin analizi hakkında bilgiler verdik. Pars videosunu izledikten sonra aşağıdaki bilgilere de tekrar göz atmanız faydalı olacaktır. Herkes video izlemeyi sevmeyebilir, bu yüzden videodaki bilgileri yazılı olarak da paylaşıyoruz.

Pars İsmi Hakkında Kısa Bilgiler

Kökeni: Türkçe
Cinsiyeti: Erkek
Türkiye’deki Pars Sayısı: Bilinmiyor

Pars İsminin Anlamı Nedir?

  1. Pars (Panthera pardus), Leopar olarak da bilinir, kedigiller (Felidae) familyasından Panthera cinsinin 4 büyük kedi türünden biri.

Pars İsmi Kuran’da Geçiyor Mu?

HAYIR, Pars ismi Kuran’ı Kerim’de geçmez.

Pars isminin Kuran’da geçtiğini düşünüyorsanız, yorum yaparak bizi bilgilendiriniz. Biz de tekrar inceleyerek yazıyı güncelleriz.

Pars İsminin Analizi Nedir?

P: Kendinden emin
A: Atılgan-enerjik
R: Sert yapıya sahip
S: Hayalperest

NOT: Bu bir isim analizidir, karakter analizi değildir. İsmin karakter üzerinde etkisi olduğu söylenmektedir. Fakat yine de bütün Pars isimli kişiler için bu analiz doğru olmayabilir.

Pars isminin kader sayısı, Pars isminin diğer isimlerle uyum analizi, Pars isminin aşk testi, Pars ismi ile ilgili akrostiş şiirler ve daha fazlası için aşağıdaki linkte tıklamanız yeterlidir.

Bkz: Pars İsmi Hakkında Detaylı Bilgi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin