Sponsorlu Bağlantılar

Poyraz isminin videosunda Poyraz ismi hakkında kısa bilgiler bulacaksınız. Bu videoda Poyraz isminin anlamları, Poyraz isminin Kuran’da geçip geçmediği ve Poyraz isminin analizi yaptık. İster yukarıdaki videodan Poyraz ismine ait videoyu izleyin, isterseniz aşağıdaki bilgilere göz atın.

Poyraz İsmi Hakkında Kısa Bilgiler

Kökeni: Rumca
Cinsiyeti: Erkek
Türkiye’deki Poyraz Sayısı: 3.000 (Türkiye’de yaşayan Poyraz isimli kişi sayısı)

NOT: Bu bilgilerin kaynağı Türk Dil Kurumu’dur (TDK).

Poyraz İsminin Anlamı Nedir?

  1. Kuzeydoğudan esen soğuk rüzgâr.
  2. Kuzey yönü.

NOT: İsimlerin anlamlarını TDK sözlüğü ve kendi araştırmalarımız elde ettiğimiz yerli ve yabancı kaynaklardan tespit ettik.

Poyraz İsmi Kuran’da Geçiyor Mu?

HAYIR, Poyraz ismi Kuran’ı Kerim’de geçmez.

Biz kendi araştırmalarımız neticesinde Poyraz isminin Kuran’da geçmediğini gördük. Eğer bizim yanıldığımızı düşünüyorsanız ve Poyraz isminin Kuran’da geçtiğini iddia ediyorsanız,  yorum yaparak bizi bilgilendiriniz. Biz de hatamızı düzeltip yazıyı güncelleriz.

Poyraz İsminin Analizi Nedir?

P: Kendinden emin
O: Gizliliği sever
Y: Geçmiş üzüntüleri sürekli yaşarlar
R: Sert yapıya sahip
A: Atılgan-enerjik
Z: Bilimsel açıdan, okumayı seven

NOT: Bu analiz isimde geçen harflerle yapılan bir isim analizidir ve kişinin karakter analizi değildir. Yani bu isim kişinin karakterini yansıtacak diye bir gerçeklik sunmaz. Her ismin karakter üzerinde etkisi olduğu söylenir ancak yine de bütün Poyraz isimli kişiler için bu analiz doğru olmayabilir.

Poyraz isminin kader sayısı, Poyraz isminin diğer isimlerle uyum analizi, Poyraz isminin aşk testi, Poyraz ismi ile ilgili akrostiş şiirler ve daha fazlası için aşağıdaki linkte tıklamanız yeterlidir.

Bkz: Poyraz İsmi Hakkında Detaylı Bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin