Sponsorlu Bağlantılar

Rojda isminin videosunda Rojda ismi hakkında kısa bilgiler bulacaksınız. Bu videoda Rojda isminin anlamları, Rojda isminin Kuran’da geçip geçmediği ve Rojda isminin analizi yaptık. İster yukarıdaki videodan Rojda ismine ait videoyu izleyin, isterseniz aşağıdaki bilgilere göz atın.

Rojda İsmi Hakkında Kısa Bilgiler

Kökeni: Kürtçe 
Cinsiyeti: Kız
Türkiye’deki Rojda Sayısı: Bilinmiyor (Türkiye’de yaşayan Rojda isimli kişi sayısı)

NOT: Bu bilgilerin kaynağı Türk Dil Kurumu’dur (TDK).

Rojda İsminin Anlamı Nedir?

  1. Gün doğumu; güneşin doğduğu an, yeni bir gün.

NOT: İsimlerin anlamlarını TDK sözlüğü ve kendi araştırmalarımız elde ettiğimiz yerli ve yabancı kaynaklardan tespit ettik.

Rojda İsmi Kuran’da Geçiyor Mu?

HAYIR, Rojda ismi Kuran’ı Kerim’de geçmez.

Biz kendi araştırmalarımız neticesinde Rojda isminin Kuran’da geçmediğini gördük. Eğer bizim yanıldığımızı düşünüyorsanız ve Rojda isminin Kuran’da geçtiğini iddia ediyorsanız,  yorum yaparak bizi bilgilendiriniz. Biz de hatamızı düzeltip yazıyı güncelleriz.

Rojda İsminin Analizi Nedir?

R: Sert yapıya sahip
O: Gizliliği sever
J: Kaprisli ve kıskanç
D: Üstün güçlere sahip
A: Atılgan-enerjik

NOT: Bu analiz isimde geçen harflerle yapılan bir isim analizidir ve kişinin karakter analizi değildir. Yani bu isim kişinin karakterini yansıtacak diye bir gerçeklik sunmaz. Her ismin karakter üzerinde etkisi olduğu söylenir ancak yine de bütün Rojda isimli kişiler için bu analiz doğru olmayabilir.

Rojda isminin kader sayısı, Rojda isminin diğer isimlerle uyum analizi, Rojda isminin aşk testi, Rojda ismi ile ilgili akrostiş şiirler ve daha fazlası için aşağıdaki linkte tıklamanız yeterlidir.

Bkz: Rojda İsmi Hakkında Detaylı Bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin