Serra ismi için hazırladığımız videoda Serra ismi hakkında kısa bilgiler, Serra isminin anlamları, Serra isminin Kuran’da geçip geçmediği ve Serra isminin analizi hakkında bilgiler verdik. Serra videosunu izledikten sonra aşağıdaki bilgilere de tekrar göz atmanız faydalı olacaktır. Herkes video izlemeyi sevmeyebilir, bu yüzden videodaki bilgileri yazılı olarak da paylaşıyoruz.

Serra İsmi Hakkında Kısa Bilgiler

Kökeni: Arapça
Cinsiyeti: Kız
Türkiye’deki Serra Sayısı: 7700

Serra İsminin Anlamı Nedir?

  1. Genişlik, kolaylık.
  2. Arapça’da “bolluk, saadet, refah, genişlik” gibi manalara gelmektedir. Kur’an-ı Kerim’de iki ayette (Âl-i İmrân, 3/134 ve A’râf, 7/95) bu manalarda kullanılmıştır.

Serra İsmi Kuran’da Geçiyor Mu?

EVET, Serra ismi Kuran’ı Kerim’de geçmektedir.

Örnek Ayetler: Ali İmran Suresi 135. Ayet, Araf Suresi 95. Ayet.

Serra isminin Kuran’da hangi ayetlerde ve ne şekilde geçtiğini detaylı bir şekilde öğrenmek için aşağıdaki linke tıklayarak Blog sayfamızı ziyaret edin.

Bkz: Serra İsmi İle İlgili Ayetler ve Anlamları

Serra İsminin Analizi Nedir?

S: Hayalperest
E: Sıkıntılardan kurtulmak için mücadele eden
R: Sert yapıya sahip
R: Sert yapıya sahip
A: Atılgan-enerjik

NOT: Bu bir isim analizidir, karakter analizi değildir. İsmin karakter üzerinde etkisi olduğu söylenmektedir. Fakat yine de bütün Serra isimli kişiler için bu analiz doğru olmayabilir.

Serra isminin kader sayısı, Serra isminin diğer isimlerle uyum analizi, Serra isminin aşk testi, Serra ismi ile ilgili akrostiş şiirler ve daha fazlası için aşağıdaki linkte tıklamanız yeterlidir.

Bkz: Serra İsmi Hakkında Detaylı Bilgi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin