Sponsorlu Bağlantılar

Sevda isminin videosunda Sevda ismi hakkında kısa bilgiler bulacaksınız. Bu videoda Sevda isminin anlamları, Sevda isminin Kuran’da geçip geçmediği ve Sevda isminin analizi yaptık. İster yukarıdaki videodan Sevda ismine ait videoyu izleyin, isterseniz aşağıdaki bilgilere göz atın.

Sevda İsmi İle İlgili Kısa Bilgiler

Kökeni: Arapça
Cinsiyeti: Kız
Türkiye’deki Sevda Sayısı: 56.000 (Türkiye’de yaşayan Sevda isimli kişi sayısı)

NOT: Bu bilgilerin kaynağı Türk Dil Kurumu’dur (TDK).

Sevda İsminin Anlamı

  1. Aşk, sevgi.
  2. İstek, heves, arzu.
  3. Aşırı sevgiden doğan bir tür hastalık.

NOT: İsimlerin anlamlarını TDK sözlüğü ve kendi araştırmalarımız elde ettiğimiz yerli ve yabancı kaynaklardan tespit ettik.

Sevda İsmi Kuran’da Geçer Mi?

HAYIR, Mine ismi Kuran’ı Kerim’de geçmez.

Biz kendi araştırmalarımız neticesinde Mine isminin Kuran’da geçmediğini gördük. Eğer bizim yanıldığımızı düşünüyorsanız ve Mine isminin Kuran’da geçtiğini iddia ediyorsanız,  yorum yaparak bizi bilgilendiriniz. Biz de hatamızı düzeltip yazıyı güncelleriz.

Sevda İsminin Analizi

S: Hayalperest
E: Sıkıntılardan kurtulmak için mücadele eden
V: Kendi içine dönük, umursamaz
D: Üstün güçlere sahip
A: Atılgan-enerjik

NOT: Bu analiz isimde geçen harflerle yapılan bir isim analizidir ve kişinin karakter analizi değildir. Yani bu isim kişinin karakterini yansıtacak diye bir gerçeklik sunmaz. Her ismin karakter üzerinde etkisi olduğu söylenir ancak yine de bütün Sevda isimli kişiler için bu analiz doğru olmayabilir.

Sevda isminin kader sayısı, Sevda isminin diğer isimlerle uyum analizi, Sevda isminin aşk testi, Sevda ismi ile ilgili akrostiş şiirler ve daha fazlası için aşağıdaki linkte tıklamanız yeterlidir.

Bkz: Sevda İsmi Hakkında Detaylı Bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin