Sponsorlu Bağlantılar

Sevde isminin videosunda Sevde ismi hakkında kısa bilgiler bulacaksınız. Bu videoda Sevde isminin anlamları, Sevde isminin Kuran’da geçip geçmediği ve Sevde isminin analizi yaptık. İster yukarıdaki videodan Sevde ismine ait videoyu izleyin, isterseniz aşağıdaki bilgilere göz atın.

Sevde İsmi Hakkında Kısa Bilgiler

Kökeni: Arapça 
Cinsiyeti: Kız
Türkiye’deki Sevde Sayısı: 6.000 (Türkiye’de yaşayan Sevde isimli kişi sayısı)

NOT: Bu bilgilerin kaynağı Türk Dil Kurumu’dur (TDK).

Sevde İsminin Anlamı Nedir?

  1. Siyahlık, esmerlik.
  2. Esmer güzeli.

NOT: İsimlerin anlamlarını TDK sözlüğü ve kendi araştırmalarımız elde ettiğimiz yerli ve yabancı kaynaklardan tespit ettik.

Sevde İsmi Kuran’da Geçiyor Mu?

HAYIR, Sevde ismi Kuran’ı Kerim’de geçmez.

Biz kendi araştırmalarımız neticesinde Sevde isminin Kuran’da geçmediğini gördük. Eğer bizim yanıldığımızı düşünüyorsanız ve Sevde isminin Kuran’da geçtiğini iddia ediyorsanız,  yorum yaparak bizi bilgilendiriniz. Biz de hatamızı düzeltip yazıyı güncelleriz.

Sevde İsminin Analizi Nedir?

S: Hayalperest
E: Sıkıntılardan kurtulmak için mücadele eden
V: Kendi içine dönük, umursamaz
D: Üstün güçlere sahip
E: Sıkıntılardan kurtulmak için mücadele eden

NOT: Bu analiz isimde geçen harflerle yapılan bir isim analizidir ve kişinin karakter analizi değildir. Yani bu isim kişinin karakterini yansıtacak diye bir gerçeklik sunmaz. Her ismin karakter üzerinde etkisi olduğu söylenir ancak yine de bütün Sevde isimli kişiler için bu analiz doğru olmayabilir.

Sevde isminin kader sayısı, Sevde isminin diğer isimlerle uyum analizi, Sevde isminin aşk testi, Sevde ismi ile ilgili akrostiş şiirler ve daha fazlası için aşağıdaki linkte tıklamanız yeterlidir.

Bkz: Sevde İsmi Hakkında Detaylı Bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin