Sponsorlu Bağlantılar

Sevilay isminin videosunda Sevilay ismi hakkında kısa bilgiler bulacaksınız. Bu videoda Sevilay isminin anlamları, Sevilay isminin Kuran’da geçip geçmediği ve Sevilay isminin analizi yaptık. İster yukarıdaki videodan Sevilay ismine ait videoyu izleyin, isterseniz aşağıdaki bilgilere göz atın.

Sevilay İsmi İle İlgili Kısa Bilgiler

Kökeni: Türkçe
Cinsiyeti: Kız
Türkiye’deki Sevilay Sayısı: 30.000 (Türkiye’de yaşayan Sevilay isimli kişi sayısı)

NOT: Bu bilgilerin kaynağı Türk Dil Kurumu’dur (TDK).

Sevilay İsminin Anlamı

  1. Sevilen güzel.
  2. Ay gibi parlak ve çok sevilen.

NOT: İsimlerin anlamlarını TDK sözlüğü ve kendi araştırmalarımız elde ettiğimiz yerli ve yabancı kaynaklardan tespit ettik.

Sevilay İsmi Kuran’da Geçer Mi? 

HAYIR, Mine ismi Kuran’ı Kerim’de geçmez.

Biz kendi araştırmalarımız neticesinde Mine isminin Kuran’da geçmediğini gördük. Eğer bizim yanıldığımızı düşünüyorsanız ve Mine isminin Kuran’da geçtiğini iddia ediyorsanız,  yorum yaparak bizi bilgilendiriniz. Biz de hatamızı düzeltip yazıyı güncelleriz.

Sevilay İsminin Analizi

S: Hayalperest
E: Sıkıntılardan kurtulmak için mücadele eden
V: Kendi içine dönük, umursamaz
İ: Kırılgan
L: Sanatsal yeteneğe sahip
A: Atılgan-enerjik
Y: Geçmiş üzüntüleri sürekli yaşarlar

NOT: Bu analiz isimde geçen harflerle yapılan bir isim analizidir ve kişinin karakter analizi değildir. Yani bu isim kişinin karakterini yansıtacak diye bir gerçeklik sunmaz. Her ismin karakter üzerinde etkisi olduğu söylenir ancak yine de bütün Sevilay isimli kişiler için bu analiz doğru olmayabilir.

Sevilay isminin kader sayısı, Sevilay isminin diğer isimlerle uyum analizi, Sevilay isminin aşk testi, Sevilay ismi ile ilgili akrostiş şiirler ve daha fazlası için aşağıdaki linkte tıklamanız yeterlidir.

Bkz: Sevilay İsmi Hakkında Detaylı Bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin