Sponsorlu Bağlantılar

Sevim isminin videosunda Sevim ismi hakkında kısa bilgiler bulacaksınız. Bu videoda Sevim isminin anlamları, Sevim isminin Kuran’da geçip geçmediği ve Sevim isminin analizi yaptık. İster yukarıdaki videodan Sevim ismine ait videoyu izleyin, isterseniz aşağıdaki bilgilere göz atın.

Sevim İsmi Hakkında Kısa Bilgiler

Kökeni: Türkçe
Cinsiyeti: Kız
Türkiye’deki Sevim Sayısı: 42.000 (Türkiye’de yaşayan Sevim isimli kişi sayısı)

NOT: Bu bilgilerin kaynağı Türk Dil Kurumu’dur (TDK).

Sevim İsminin Anlamı Nedir?

  1. Sevgi.
  2. Bir kimsede bulunan ve o kimseyi başkalarına sevdiren özellik.

NOT: İsimlerin anlamlarını TDK sözlüğü ve kendi araştırmalarımız elde ettiğimiz yerli ve yabancı kaynaklardan tespit ettik.

Sevim İsmi Kuran’da Geçiyor Mu?

HAYIR, Sevim ismi Kuran’ı Kerim’de geçmez.

Biz kendi araştırmalarımız neticesinde Sevim isminin Kuran’da geçmediğini gördük. Eğer bizim yanıldığımızı düşünüyorsanız ve Sevim isminin Kuran’da geçtiğini iddia ediyorsanız,  yorum yaparak bizi bilgilendiriniz. Biz de hatamızı düzeltip yazıyı güncelleriz.

Sevim İsminin Analizi Nedir?

S: Hayalperest
E: Sıkıntılardan kurtulmak için mücadele eden
V: Kendi içine dönük, umursamaz
İ: Kırılgan
M: Ticarete yatkınlık

NOT: Bu analiz isimde geçen harflerle yapılan bir isim analizidir ve kişinin karakter analizi değildir. Yani bu isim kişinin karakterini yansıtacak diye bir gerçeklik sunmaz. Her ismin karakter üzerinde etkisi olduğu söylenir ancak yine de bütün Sevim isimli kişiler için bu analiz doğru olmayabilir.

Sevim isminin kader sayısı, Sevim isminin diğer isimlerle uyum analizi, Sevim isminin aşk testi, Sevim ismi ile ilgili akrostiş şiirler ve daha fazlası için aşağıdaki linkte tıklamanız yeterlidir.

Bkz: Sevim İsmi Hakkında Detaylı Bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin