Sponsorlu Bağlantılar

Sezer isminin videosunda Sezer ismi hakkında kısa bilgiler bulacaksınız. Bu videoda Sezer isminin anlamları, Sezer isminin Kuran’da geçip geçmediği ve Sezer isminin analizi yaptık. İster yukarıdaki videodan Sezer ismine ait videoyu izleyin, isterseniz aşağıdaki bilgilere göz atın.

Sezer İsmi Hakkında Kısa Bilgiler

Kökeni: Türkçe
Cinsiyeti: Erkek / Kız
Türkiye’deki Sezer Sayısı: 29.000 (Türkiye’de yaşayan Sezer isimli kişi sayısı)

NOT: Bu bilgilerin kaynağı Türk Dil Kurumu’dur (TDK).

Sezer İsminin Anlamı Nedir?

  1. Duygulu, hisli, anlayışlı.

NOT: İsimlerin anlamlarını TDK sözlüğü ve kendi araştırmalarımız elde ettiğimiz yerli ve yabancı kaynaklardan tespit ettik.

Sezer İsmi Kuran’da Geçiyor Mu?

HAYIR, Sezer ismi Kuran’ı Kerim’de geçmez.

Biz kendi araştırmalarımız neticesinde Sezer isminin Kuran’da geçmediğini gördük. Eğer bizim yanıldığımızı düşünüyorsanız ve Sezer isminin Kuran’da geçtiğini iddia ediyorsanız,  yorum yaparak bizi bilgilendiriniz. Biz de hatamızı düzeltip yazıyı güncelleriz.

Sezer İsminin Analizi Nedir?

S: Hayalperest
E: Sıkıntılardan kurtulmak için mücadele eden
Z: Bilimsel açıdan, okumayı seven.
E: Sıkıntılardan kurtulmak için mücadele eden
R: Sert yapıya sahip

NOT: Bu analiz isimde geçen harflerle yapılan bir isim analizidir ve kişinin karakter analizi değildir. Yani bu isim kişinin karakterini yansıtacak diye bir gerçeklik sunmaz. Her ismin karakter üzerinde etkisi olduğu söylenir ancak yine de bütün Sezer isimli kişiler için bu analiz doğru olmayabilir.

Sezer isminin kader sayısı, Sezer isminin diğer isimlerle uyum analizi, Sezer isminin aşk testi, Sezer ismi ile ilgili akrostiş şiirler ve daha fazlası için aşağıdaki linkte tıklamanız yeterlidir.

Bkz: Sezer İsmi Hakkında Detaylı Bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin