Sponsorlu Bağlantılar

Sibel isminin videosunda Sibel ismi hakkında kısa bilgiler bulacaksınız. Bu videoda Sibel isminin anlamları, Sibel isminin Kuran’da geçip geçmediği ve Sibel isminin analizi yaptık. İster yukarıdaki videodan Sibel ismine ait videoyu izleyin, isterseniz aşağıdaki bilgilere göz atın.

Sibel İsmi Hakkında Kısa Bilgiler

Kökeni: Türkçe
Cinsiyeti: Kız
Türkiye’deki Sibel Sayısı: 230.000 (Türkiye’de yaşayan Sibel isimli kişi sayısı)

NOT: Bu bilgilerin kaynağı Türk Dil Kurumu’dur (TDK).

Sibel İsminin Anlamı Nedir?

  1. Buğday başağı.
  2. Henüz yere düşmemiş yağmur damlası.
  3. Eski Türklerde bir tanrıça.

NOT: İsimlerin anlamlarını TDK sözlüğü ve kendi araştırmalarımız elde ettiğimiz yerli ve yabancı kaynaklardan tespit ettik.

Sibel İsmi Kuran’da Geçiyor Mu?

HAYIR, Sibel ismi Kuran’ı Kerim’de geçmez.

Biz kendi araştırmalarımız neticesinde Sibel isminin Kuran’da geçmediğini gördük. Eğer bizim yanıldığımızı düşünüyorsanız ve Sibel isminin Kuran’da geçtiğini iddia ediyorsanız,  yorum yaparak bizi bilgilendiriniz. Biz de hatamızı düzeltip yazıyı güncelleriz.

Sibel İsminin Analizi Nedir?

S: Hayalperest
İ: Kırılgan
B: Ön sezileri kuvvetli
E: Sıkıntılardan kurtulmak için mücadele eden
L: Sanatsal yeteneğe sahip

NOT: Bu analiz isimde geçen harflerle yapılan bir isim analizidir ve kişinin karakter analizi değildir. Yani bu isim kişinin karakterini yansıtacak diye bir gerçeklik sunmaz. Her ismin karakter üzerinde etkisi olduğu söylenir ancak yine de bütün Sibel isimli kişiler için bu analiz doğru olmayabilir.

Sibel isminin kader sayısı, Sibel isminin diğer isimlerle uyum analizi, Sibel isminin aşk testi, Sibel ismi ile ilgili akrostiş şiirler ve daha fazlası için aşağıdaki linkte tıklamanız yeterlidir.

Bkz: Sibel İsmi Hakkında Detaylı Bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin