Sponsorlu Bağlantılar

Simay isminin videosunda Simay ismi hakkında kısa bilgiler bulacaksınız. Bu videoda Simay isminin anlamları, Simay isminin Kuran’da geçip geçmediği ve Simay isminin analizi yaptık. İster yukarıdaki videodan Simay ismine ait videoyu izleyin, isterseniz aşağıdaki bilgilere göz atın.

Simay İsmi Hakkında Kısa Bilgiler

Kökeni: Türkçe + Farsça
Cinsiyeti: Kız
Türkiye’deki Simay Sayısı: 6.000 (Türkiye’de yaşayan Simay isimli kişi sayısı)

NOT: Bu bilgilerin kaynağı Türk Dil Kurumu’dur (TDK).

Simay İsminin Anlamı Nedir?

  1. Gümüş gibi parlak güzel.
  2. Gümüşten ay, gümüş gibi parlak ay.

NOT: İsimlerin anlamlarını TDK sözlüğü ve kendi araştırmalarımız elde ettiğimiz yerli ve yabancı kaynaklardan tespit ettik.

Simay İsmi Kuran’da Geçiyor Mu?

HAYIR, Simay ismi Kuran’ı Kerim’de geçmez.

Biz kendi araştırmalarımız neticesinde Simay isminin Kuran’da geçmediğini gördük. Eğer bizim yanıldığımızı düşünüyorsanız ve Simay isminin Kuran’da geçtiğini iddia ediyorsanız,  yorum yaparak bizi bilgilendiriniz. Biz de hatamızı düzeltip yazıyı güncelleriz.

Simay İsminin Analizi Nedir?

S: Hayalperest
İ: Kırılgan
M: Ticarete yatkınlık
A: Atılgan-enerjik
Y: Geçmiş üzüntüleri sürekli yaşarlar

NOT: Bu analiz isimde geçen harflerle yapılan bir isim analizidir ve kişinin karakter analizi değildir. Yani bu isim kişinin karakterini yansıtacak diye bir gerçeklik sunmaz. Her ismin karakter üzerinde etkisi olduğu söylenir ancak yine de bütün Simay isimli kişiler için bu analiz doğru olmayabilir.

Simay isminin kader sayısı, Simay isminin diğer isimlerle uyum analizi, Simay isminin aşk testi, Simay ismi ile ilgili akrostiş şiirler ve daha fazlası için aşağıdaki linkte tıklamanız yeterlidir.

Bkz: Simay İsmi Hakkında Detaylı Bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin