Songül isminin videosunda Songül ismi hakkında kısa bilgiler bulacaksınız. Bu videoda Songül isminin anlamları, Songül isminin Kuran’da geçip geçmediği ve Songül isminin analizi yaptık. İster yukarıdaki videodan Songül ismine ait videoyu izleyin, isterseniz aşağıdaki bilgilere göz atın.

Songül İsmi Hakkında Kısa Bilgiler

Kökeni: Türkçe + Farsça
Cinsiyeti: Kız
Türkiye’deki Songül Sayısı: 63.000 (Türkiye’de yaşayan Songül isimli kişi sayısı)

NOT: Bu bilgilerin kaynağı Türk Dil Kurumu’dur (TDK).

Songül İsminin Anlamı Nedir?

  1. Son doğan kız çocuk.

NOT: İsimlerin anlamlarını TDK sözlüğü ve kendi araştırmalarımız elde ettiğimiz yerli ve yabancı kaynaklardan tespit ettik.

Songül İsmi Kuran’da Geçiyor Mu?

HAYIR, Mine ismi Kuran’ı Kerim’de geçmez.

Biz kendi araştırmalarımız neticesinde Mine isminin Kuran’da geçmediğini gördük. Eğer bizim yanıldığımızı düşünüyorsanız ve Mine isminin Kuran’da geçtiğini iddia ediyorsanız,  yorum yaparak bizi bilgilendiriniz. Biz de hatamızı düzeltip yazıyı güncelleriz.

Songül İsminin Analizi Nedir?

S: Hayalperest
O: Gizliliği sever
N: Sağduyulu
G: İnatçı kişilik, gerginlik
Ü: Başarısı sürekli engellenen
L: Sanatsal yeteneğe sahip

NOT: Bu analiz isimde geçen harflerle yapılan bir isim analizidir ve kişinin karakter analizi değildir. Yani bu isim kişinin karakterini yansıtacak diye bir gerçeklik sunmaz. Her ismin karakter üzerinde etkisi olduğu söylenir ancak yine de bütün Songül isimli kişiler için bu analiz doğru olmayabilir.

Songül isminin kader sayısı, Songül isminin diğer isimlerle uyum analizi, Songül isminin aşk testi, Songül ismi ile ilgili akrostiş şiirler ve daha fazlası için aşağıdaki linkte tıklamanız yeterlidir.

Bkz: Songül İsmi Hakkında Detaylı Bilgi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin