Sponsorlu Bağlantılar

Tuğra isminin videosunda Tuğra ismi hakkında kısa bilgiler bulacaksınız. Bu videoda Tuğra isminin anlamları, Tuğra isminin Kuran’da geçip geçmediği ve Tuğra isminin analizi yaptık. İster yukarıdaki videodan Tuğra ismine ait videoyu izleyin, isterseniz aşağıdaki bilgilere göz atın.

Tuğra İsmi Hakkında Kısa Bilgiler

Kökeni: Türkçe
Cinsiyeti: Erkek
Türkiye’deki Tuğra Sayısı: 3.000 (Türkiye’de yaşayan Tuğra isimli kişi sayısı)

NOT: Bu bilgilerin kaynağı Türk Dil Kurumu’dur (TDK).

Tuğra İsminin Anlamı Nedir?

  1. Osmanlı padişahlarının imza yerine kullandıkları, özel bir biçimi olan sembolleşmiş işaret.
  2. Mühür.

NOT: İsimlerin anlamlarını TDK sözlüğü ve kendi araştırmalarımız elde ettiğimiz yerli ve yabancı kaynaklardan tespit ettik.

Tuğra İsmi Kuran’da Geçiyor Mu?

HAYIR, Tuğra ismi Kuran’ı Kerim’de geçmez.

Biz kendi araştırmalarımız neticesinde Tuğra isminin Kuran’da geçmediğini gördük. Eğer bizim yanıldığımızı düşünüyorsanız ve Tuğra isminin Kuran’da geçtiğini iddia ediyorsanız,  yorum yaparak bizi bilgilendiriniz. Biz de hatamızı düzeltip yazıyı güncelleriz.

Tuğra İsminin Analizi Nedir?

T: Duygularını zor açabilen
U: Durgun, çok ağır hareket eden
G: İnatçı kişilik, gerginlik
R: Sert yapıya sahip
A: Atılgan-enerjik

NOT: Bu analiz isimde geçen harflerle yapılan bir isim analizidir ve kişinin karakter analizi değildir. Yani bu isim kişinin karakterini yansıtacak diye bir gerçeklik sunmaz. Her ismin karakter üzerinde etkisi olduğu söylenir ancak yine de bütün Tuğra isimli kişiler için bu analiz doğru olmayabilir.

Tuğra isminin kader sayısı, Tuğra isminin diğer isimlerle uyum analizi, Tuğra isminin aşk testi, Tuğra ismi ile ilgili akrostiş şiirler ve daha fazlası için aşağıdaki linkte tıklamanız yeterlidir.

Bkz: Tuğra İsmi Hakkında Detaylı Bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin