Uğur ismi için hazırladığımız videoda Uğur ismi hakkında kısa bilgiler, Uğur isminin anlamları, Uğur isminin Kuran’da geçip geçmediği ve Uğur isminin analizi hakkında bilgiler verdik. Uğur videosunu izledikten sonra aşağıdaki bilgilere de tekrar göz atmanız faydalı olacaktır. Herkes video izlemeyi sevmeyebilir, bu yüzden videodaki bilgileri yazılı olarak da paylaşıyoruz.

Uğur İsmi Hakkında Kısa Bilgiler

Kökeni: Türkçe
Cinsiyeti: Erkek / Kız (Üniseks)
Türkiye’deki Uğur Sayısı: 313000

Uğur İsminin Anlamı Nedir?

  1. Bazı olaylarda görülen ve insana iyilik getirdiğine inanılan belirti veya bazı nesnelerde var olduğuna inanılan iyilik kaynağı.
  2. Bu nitelikte olduğuna inanılan şey.
  3. İyilik, şans, talih, baht.
  4. Fırsat, tesadüf.

Uğur İsmi Kuran’da Geçiyor Mu?

HAYIR, Uğur ismi Kuran’ı Kerim’de geçmez.

Uğur isminin Kuran’da geçtiğini düşünüyorsanız, yorum yaparak bizi bilgilendiriniz. Biz de tekrar inceleyerek yazıyı güncelleriz.

Uğur İsminin Analizi Nedir?

U: Durgun, çok ağır hareket eden
G: İnatçı kişilik, gerginlik
U: Durgun, çok ağır hareket eden
R: Sert yapıya sahip

NOT: Bu bir isim analizidir, karakter analizi değildir. İsmin karakter üzerinde etkisi olduğu söylenmektedir. Fakat yine de bütün Uğur isimli kişiler için bu analiz doğru olmayabilir.

Uğur isminin kader sayısı, Uğur isminin diğer isimlerle uyum analizi, Uğur isminin aşk testi, Uğur ismi ile ilgili akrostiş şiirler ve daha fazlası için aşağıdaki linkte tıklamanız yeterlidir.

Bkz: Uğur İsmi Hakkında Detaylı Bilgi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin