Vildan ismi için hazırladığımız videoda Vildan ismi hakkında kısa bilgiler, Vildan isminin anlamları, Vildan isminin Kuran’da geçip geçmediği ve Vildan isminin analizi hakkında bilgiler verdik. Vildan videosunu izledikten sonra aşağıdaki bilgilere de tekrar göz atmanız faydalı olacaktır. Herkes video izlemeyi sevmeyebilir, bu yüzden videodaki bilgileri yazılı olarak da paylaşıyoruz.

Vildan İsmi Hakkında Kısa Bilgiler

Kökeni: Arapça
Cinsiyeti: Kız
Türkiye’deki Vildan Sayısı: 42000

Vildan İsminin Anlamı Nedir?

  1. Yeni doğmuş çocuklar.
  2. Kullar, köleler.
  3. Kur’an’da zikredilmiştir. Vâkıa, 56/17 ve İnsân, 76/19, Nisâ (75, 98, 127. âyetler) ve Müzzemmil (17. âyet) ayetlerinde geçer.

Vildan İsmi Kuran’da Geçiyor Mu?

EVET, Vildan ismi Kuran’ı Kerim’de geçmektedir.

Örnek Ayetler: Nisa Suresi 75. 98. 127. Ayet, İnsan Suresi 19. Ayet.

Vildan isminin Kuran’da hangi ayetlerde ve ne şekilde geçtiğini detaylı bir şekilde öğrenmek için aşağıdaki linke tıklayarak Blog sayfamızı ziyaret edin.

Bkz: Vildan İsmi İle İlgili Ayetler ve Anlamları

Vildan İsminin Analizi Nedir?

V: Kendi içine dönük, umursamaz
İ: Kırılgan
L: Sanatsal yeteneğe sahip
D: Üstün güçlere sahip
A: Atılgan-enerjik
N: Sağduyulu

NOT: Bu bir isim analizidir, karakter analizi değildir. İsmin karakter üzerinde etkisi olduğu söylenmektedir. Fakat yine de bütün Vildan isimli kişiler için bu analiz doğru olmayabilir.

Vildan isminin kader sayısı, Vildan isminin diğer isimlerle uyum analizi, Vildan isminin aşk testi, Vildan ismi ile ilgili akrostiş şiirler ve daha fazlası için aşağıdaki linkte tıklamanız yeterlidir.

Bkz: Vildan İsmi Hakkında Detaylı Bilgi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin