Sponsorlu Bağlantılar

Zişan isminin videosunda Zişan ismi hakkında kısa bilgiler bulacaksınız. Bu videoda Zişan isminin anlamları, Zişan isminin Kuran’da geçip geçmediği ve Zişan isminin analizi yaptık. İster yukarıdaki videodan Zişan ismine ait videoyu izleyin, isterseniz aşağıdaki bilgilere göz atın.

Zişan İsmi Hakkında Kısa Bilgiler

Kökeni: Arapça 
Cinsiyeti: Erkek / Kız
Türkiye’deki Zişan Sayısı: 6.000 (Türkiye’de yaşayan Zişan isimli kişi sayısı)

NOT: Bu bilgilerin kaynağı Türk Dil Kurumu’dur (TDK).

Zişan İsminin Anlamı Nedir?

  1. Canlı.
  2. Onurlu, şerefli.
  3. Bir tür lale.

NOT: İsimlerin anlamlarını TDK sözlüğü ve kendi araştırmalarımız elde ettiğimiz yerli ve yabancı kaynaklardan tespit ettik.

Zişan İsmi Kuran’da Geçiyor Mu?

HAYIR, Zişan ismi Kuran’ı Kerim’de geçmez.

Biz kendi araştırmalarımız neticesinde Zişan isminin Kuran’da geçmediğini gördük. Eğer bizim yanıldığımızı düşünüyorsanız ve Zişan isminin Kuran’da geçtiğini iddia ediyorsanız,  yorum yaparak bizi bilgilendiriniz. Biz de hatamızı düzeltip yazıyı güncelleriz.

Zişan İsminin Analizi Nedir?

Z: Bilimsel açıdan, okumayı seven
İ: Kırılgan
Ş: Çok üretken ve güçlü
A: Atılgan-enerjik
N: Sağduyulu

NOT: Bu analiz isimde geçen harflerle yapılan bir isim analizidir ve kişinin karakter analizi değildir. Yani bu isim kişinin karakterini yansıtacak diye bir gerçeklik sunmaz. Her ismin karakter üzerinde etkisi olduğu söylenir ancak yine de bütün Zişan isimli kişiler için bu analiz doğru olmayabilir.

Zişan isminin kader sayısı, Zişan isminin diğer isimlerle uyum analizi, Zişan isminin aşk testi, Zişan ismi ile ilgili akrostiş şiirler ve daha fazlası için aşağıdaki linkte tıklamanız yeterlidir.

Bkz: Zişan İsmi Hakkında Detaylı Bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin