Sponsorlu Bağlantılar

Açelya isminin videosunda Açelya ismi hakkında kısa bilgiler bulacaksınız. Bu videoda Açelya isminin anlamları, Açelya isminin Kuran’da geçip geçmediği ve Açelya isminin analizi yaptık. İster yukarıdaki videodan Açelya ismine ait videoyu izleyin, isterseniz aşağıdaki bilgilere göz atın.

Açelya İsmi Hakkında Kısa Bilgiler

Kökeni: Yunanca
Cinsiyeti: Kız
Türkiye’deki Açelya Sayısı: 6.000 (Türkiye’de yaşayan Açelya isimli kişi sayısı)

NOT: Bu bilgilerin kaynağı Türk Dil Kurumu’dur (TDK).

Açelya İsminin Anlamı Nedir?

  1. Fundagillerden, güzel, renkli, kokusuz çiçekler açan bir bitki.

NOT: İsimlerin anlamlarını TDK sözlüğü ve kendi araştırmalarımız elde ettiğimiz yerli ve yabancı kaynaklardan tespit ettik.

Açelya İsmi Kuran’da Geçiyor Mu?

HAYIR, Mine ismi Kuran’ı Kerim’de geçmez.

Biz kendi araştırmalarımız neticesinde Mine isminin Kuran’da geçmediğini gördük. Eğer bizim yanıldığımızı düşünüyorsanız ve Mine isminin Kuran’da geçtiğini iddia ediyorsanız,  yorum yaparak bizi bilgilendiriniz. Biz de hatamızı düzeltip yazıyı güncelleriz.

Açelya İsminin Analizi Nedir?

A: Atılgan-enerjik
Ç: Zevk sefa düşkünü
E: Sıkıntılardan kurtulmak için mücadele eden
L: Sanatsal yeteneğe sahip
Y: Geçmiş üzüntüleri sürekli yaşarlar
A: Atılgan-enerjik

NOT: Bu analiz isimde geçen harflerle yapılan bir isim analizidir ve kişinin karakter analizi değildir. Yani bu isim kişinin karakterini yansıtacak diye bir gerçeklik sunmaz. Her ismin karakter üzerinde etkisi olduğu söylenir ancak yine de bütün Açelya isimli kişiler için bu analiz doğru olmayabilir.

Açelya isminin kader sayısı, Açelya isminin diğer isimlerle uyum analizi, Açelya isminin aşk testi, Açelya ismi ile ilgili akrostiş şiirler ve daha fazlası için aşağıdaki linkte tıklamanız yeterlidir.

Bkz: Açelya İsmi Hakkında Detaylı Bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin