Sponsorlu Bağlantılar

Agah isminin videosunda Agah ismi hakkında kısa bilgiler bulacaksınız. Bu videoda Agah isminin anlamları, Agah isminin Kuran’da geçip geçmediği ve Agah isminin analizi yaptık. İster yukarıdaki videodan Agah ismine ait videoyu izleyin, isterseniz aşağıdaki bilgilere göz atın.

Agah İsmi Hakkında Kısa Bilgiler

Kökeni: Farsça
Cinsiyeti: Erkek
Türkiye’deki Agah Sayısı: 19.000 (Türkiye’de yaşayan Agah isimli kişi sayısı)

NOT: Bu bilgilerin kaynağı Türk Dil Kurumu’dur (TDK).

Agah İsminin Anlamı Nedir?

  1. Bilen, bilgili, haberli, uyanık.

NOT: İsimlerin anlamlarını TDK sözlüğü ve kendi araştırmalarımız elde ettiğimiz yerli ve yabancı kaynaklardan tespit ettik.

Agah İsmi Kuran’da Geçiyor Mu?

HAYIR, Mine ismi Kuran’ı Kerim’de geçmez.

Biz kendi araştırmalarımız neticesinde Mine isminin Kuran’da geçmediğini gördük. Eğer bizim yanıldığımızı düşünüyorsanız ve Mine isminin Kuran’da geçtiğini iddia ediyorsanız,  yorum yaparak bizi bilgilendiriniz. Biz de hatamızı düzeltip yazıyı güncelleriz.

Agah İsminin Analizi Nedir?

A: Atılgan-enerjik
G: İnatçı kişilik, gerginlik
A: Atılgan-enerjik
H: Sakin ve durağan

NOT: Bu analiz isimde geçen harflerle yapılan bir isim analizidir ve kişinin karakter analizi değildir. Yani bu isim kişinin karakterini yansıtacak diye bir gerçeklik sunmaz. Her ismin karakter üzerinde etkisi olduğu söylenir ancak yine de bütün Agah isimli kişiler için bu analiz doğru olmayabilir.

Agah isminin kader sayısı, Agah isminin diğer isimlerle uyum analizi, Agah isminin aşk testi, Agah ismi ile ilgili akrostiş şiirler ve daha fazlası için aşağıdaki linkte tıklamanız yeterlidir.

Bkz: Agah İsmi Hakkında Detaylı Bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin