Sponsorlu Bağlantılar

Arzu isminin videosunda Arzu ismi hakkında kısa bilgiler bulacaksınız. Bu videoda Arzu isminin anlamları, Arzu isminin Kuran’da geçip geçmediği ve Arzu isminin analizi yaptık. İster yukarıdaki videodan Arzu ismine ait videoyu izleyin, isterseniz aşağıdaki bilgilere göz atın.

Arzu İsmi Hakkında Kısa Bilgiler

Kökeni: Türkçe
Cinsiyeti: Kız
Türkiye’deki Arzu Sayısı: 240.000 (Türkiye’de yaşayan Arzu isimli kişi sayısı)

NOT: Bu bilgilerin kaynağı Türk Dil Kurumu’dur (TDK).

Arzu İsminin Anlamı Nedir?

  1. İstek, dilek.
  2. Heves.

NOT: İsimlerin anlamlarını TDK sözlüğü ve kendi araştırmalarımız elde ettiğimiz yerli ve yabancı kaynaklardan tespit ettik.

Arzu İsmi Kuran’da Geçiyor Mu?

HAYIR, Mine ismi Kuran’ı Kerim’de geçmez.

Biz kendi araştırmalarımız neticesinde Mine isminin Kuran’da geçmediğini gördük. Eğer bizim yanıldığımızı düşünüyorsanız ve Mine isminin Kuran’da geçtiğini iddia ediyorsanız,  yorum yaparak bizi bilgilendiriniz. Biz de hatamızı düzeltip yazıyı güncelleriz.

Arzu İsminin Analizi Nedir?

A: Atılgan-enerjik
R: Sert yapıya sahip
Z: Bilimsel açıdan, okumayı seven.
U: Durgun, çok ağır hareket eden

NOT: Bu analiz isimde geçen harflerle yapılan bir isim analizidir ve kişinin karakter analizi değildir. Yani bu isim kişinin karakterini yansıtacak diye bir gerçeklik sunmaz. Her ismin karakter üzerinde etkisi olduğu söylenir ancak yine de bütün Arzu isimli kişiler için bu analiz doğru olmayabilir.

Arzu isminin kader sayısı, Arzu isminin diğer isimlerle uyum analizi, Arzu isminin aşk testi, Arzu ismi ile ilgili akrostiş şiirler ve daha fazlası için aşağıdaki linkte tıklamanız yeterlidir.

Bkz: Arzu İsmi Hakkında Detaylı Bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin