Sponsorlu Bağlantılar

Gözde isminin videosunda Gözde ismi hakkında kısa bilgiler bulacaksınız. Bu videoda Gözde isminin anlamları, Gözde isminin Kuran’da geçip geçmediği ve Gözde isminin analizi yaptık. İster yukarıdaki videodan Gözde ismine ait videoyu izleyin, isterseniz aşağıdaki bilgilere göz atın.

Gözde İsmi İle İlgili Kısa Bilgiler

Kökeni: Türkçe
Cinsiyeti: Kız
Türkiye’deki Gözde Sayısı: 110.000 (Türkiye’de yaşayan Gözde isimli kişi sayısı)

NOT: Bu bilgilerin kaynağı Türk Dil Kurumu’dur (TDK).

Gözde İsminin Anlamı

  1. Çok sevilen, beğenilen, nitelikli, üstün tutulan.

NOT: İsimlerin anlamlarını TDK sözlüğü ve kendi araştırmalarımız elde ettiğimiz yerli ve yabancı kaynaklardan tespit ettik.

Gözde İsmi Kuran’da Geçer Mi? 

HAYIR, Mine ismi Kuran’ı Kerim’de geçmez.

Biz kendi araştırmalarımız neticesinde Mine isminin Kuran’da geçmediğini gördük. Eğer bizim yanıldığımızı düşünüyorsanız ve Mine isminin Kuran’da geçtiğini iddia ediyorsanız,  yorum yaparak bizi bilgilendiriniz. Biz de hatamızı düzeltip yazıyı güncelleriz.

Gözde İsminin Analizi

G: İnatçı kişilik, gerginlik
Ö: İçine kapalı
Z: Bilimsel açıdan, okumayı seven.
D: Üstün güçlere sahip
E: Sıkıntılardan kurtulmak için mücadele eden

NOT: Bu analiz isimde geçen harflerle yapılan bir isim analizidir ve kişinin karakter analizi değildir. Yani bu isim kişinin karakterini yansıtacak diye bir gerçeklik sunmaz. Her ismin karakter üzerinde etkisi olduğu söylenir ancak yine de bütün Gözde isimli kişiler için bu analiz doğru olmayabilir.

Gözde isminin kader sayısı, Gözde isminin diğer isimlerle uyum analizi, Gözde isminin aşk testi, Gözde ismi ile ilgili akrostiş şiirler ve daha fazlası için aşağıdaki linkte tıklamanız yeterlidir.

Bkz: Gözde İsmi Hakkında Detaylı Bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin