Sponsorlu Bağlantılar

Jale isminin videosunda Jale ismi hakkında kısa bilgiler bulacaksınız. Bu videoda Jale isminin anlamları, Jale isminin Kuran’da geçip geçmediği ve Jale isminin analizi yaptık. İster yukarıdaki videodan Jale ismine ait videoyu izleyin, isterseniz aşağıdaki bilgilere göz atın.

Jale İsmi Hakkında Kısa Bilgiler

Kökeni: Farsça
Cinsiyeti: Kız
Türkiye’deki Jale Sayısı: 29.000 (Türkiye’de yaşayan Jale isimli kişi sayısı)

NOT: Bu bilgilerin kaynağı Türk Dil Kurumu’dur (TDK).

Jale İsminin Anlamı Nedir?

  1. Kırağı, çiy.
  2. Gece meydana gelen ve sabah çiçekler üzerinde görülen su damlacığı, çiy.

NOT: İsimlerin anlamlarını TDK sözlüğü ve kendi araştırmalarımız elde ettiğimiz yerli ve yabancı kaynaklardan tespit ettik.

Jale İsmi Kuran’da Geçiyor Mu?

HAYIR, Jale ismi Kuran’ı Kerim’de geçmez.

Biz kendi araştırmalarımız neticesinde Jale isminin Kuran’da geçmediğini gördük. Eğer bizim yanıldığımızı düşünüyorsanız ve Jale isminin Kuran’da geçtiğini iddia ediyorsanız,  yorum yaparak bizi bilgilendiriniz. Biz de hatamızı düzeltip yazıyı güncelleriz.

Jale İsminin Analizi Nedir?

J: Kaprisli ve kıskanç
A: Atılgan-enerjik
L: Sanatsal yeteneğe sahip
E: Sıkıntılardan kurtulmak için mücadele eden

NOT: Bu analiz isimde geçen harflerle yapılan bir isim analizidir ve kişinin karakter analizi değildir. Yani bu isim kişinin karakterini yansıtacak diye bir gerçeklik sunmaz. Her ismin karakter üzerinde etkisi olduğu söylenir ancak yine de bütün Jale isimli kişiler için bu analiz doğru olmayabilir.

Jale isminin kader sayısı, Jale isminin diğer isimlerle uyum analizi, Jale isminin aşk testi, Jale ismi ile ilgili akrostiş şiirler ve daha fazlası için aşağıdaki linkte tıklamanız yeterlidir.

Bkz: Jale İsmi Hakkında Detaylı Bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin