Sponsorlu Bağlantılar

Kezban isminin videosunda Kezban ismi hakkında kısa bilgiler bulacaksınız. Bu videoda Kezban isminin anlamları, Kezban isminin Kuran’da geçip geçmediği ve Kezban isminin analizi yaptık. İster yukarıdaki videodan Kezban ismine ait videoyu izleyin, isterseniz aşağıdaki bilgilere göz atın.

Kezban İsmi Hakkında Kısa Bilgiler

Kökeni: Farsça
Cinsiyeti: Kız
Türkiye’deki Kezban Sayısı: 16.000 (Türkiye’de yaşayan Kezban isimli kişi sayısı)

NOT: Bu bilgilerin kaynağı Türk Dil Kurumu’dur (TDK).

Kezban İsminin Anlamı Nedir?

  1. Kâhya kadın, bir daireyi idare eden kadın.
  2. Ev kadını, evine ve kocasına bağlı kadın.

NOT: İsimlerin anlamlarını TDK sözlüğü ve kendi araştırmalarımız elde ettiğimiz yerli ve yabancı kaynaklardan tespit ettik.

Kezban İsmi Kuran’da Geçiyor Mu?

HAYIR, Kezban ismi Kuran’ı Kerim’de geçmez.

Biz kendi araştırmalarımız neticesinde Kezban isminin Kuran’da geçmediğini gördük. Eğer bizim yanıldığımızı düşünüyorsanız ve Kezban isminin Kuran’da geçtiğini iddia ediyorsanız,  yorum yaparak bizi bilgilendiriniz. Biz de hatamızı düzeltip yazıyı güncelleriz.

Kezban İsminin Analizi Nedir?

K: Başarılı, unvan sahibi
E: Sıkıntılardan kurtulmak için mücadele eden
Z: Bilimsel açıdan, okumayı seven.
B: Ön sezileri kuvvetli
A: Atılgan-enerjik
N: Sağduyulu

NOT: Bu analiz isimde geçen harflerle yapılan bir isim analizidir ve kişinin karakter analizi değildir. Yani bu isim kişinin karakterini yansıtacak diye bir gerçeklik sunmaz. Her ismin karakter üzerinde etkisi olduğu söylenir ancak yine de bütün Kezban isimli kişiler için bu analiz doğru olmayabilir.

Kezban isminin kader sayısı, Kezban isminin diğer isimlerle uyum analizi, Kezban isminin aşk testi, Kezban ismi ile ilgili akrostiş şiirler ve daha fazlası için aşağıdaki linkte tıklamanız yeterlidir.

Bkz: Kezban İsmi Hakkında Detaylı Bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin