Sponsorlu Bağlantılar

Koray isminin videosunda Koray ismi hakkında kısa bilgiler bulacaksınız. Bu videoda Koray isminin anlamları, Koray isminin Kuran’da geçip geçmediği ve Koray isminin analizi yaptık. İster yukarıdaki videodan Koray ismine ait videoyu izleyin, isterseniz aşağıdaki bilgilere göz atın.

Koray İsmi Hakkında Kısa Bilgiler

Kökeni: Türkçe
Cinsiyeti: Erkek
Türkiye’deki Koray Sayısı: 97.000 (Türkiye’de yaşayan Koray isimli kişi sayısı)

NOT: Bu bilgilerin kaynağı Türk Dil Kurumu’dur (TDK).

Koray İsminin Anlamı Nedir?

  1. Ateşli, canlı, hareketli kimse.
  2. İyice kor rengine gelen ay.

NOT: İsimlerin anlamlarını TDK sözlüğü ve kendi araştırmalarımız elde ettiğimiz yerli ve yabancı kaynaklardan tespit ettik.

Koray İsmi Kuran’da Geçiyor Mu?

HAYIR, Koray ismi Kuran’ı Kerim’de geçmez.

Biz kendi araştırmalarımız neticesinde Koray isminin Kuran’da geçmediğini gördük. Eğer bizim yanıldığımızı düşünüyorsanız ve Koray isminin Kuran’da geçtiğini iddia ediyorsanız,  yorum yaparak bizi bilgilendiriniz. Biz de hatamızı düzeltip yazıyı güncelleriz.

Koray İsminin Analizi Nedir?

K: Başarılı, unvan sahibi
O: Gizliliği sever
R: Sert yapıya sahip
A: Atılgan-enerjik
Y: Geçmiş üzüntüleri sürekli yaşarlar

NOT: Bu analiz isimde geçen harflerle yapılan bir isim analizidir ve kişinin karakter analizi değildir. Yani bu isim kişinin karakterini yansıtacak diye bir gerçeklik sunmaz. Her ismin karakter üzerinde etkisi olduğu söylenir ancak yine de bütün Koray isimli kişiler için bu analiz doğru olmayabilir.

Koray isminin kader sayısı, Koray isminin diğer isimlerle uyum analizi, Koray isminin aşk testi, Koray ismi ile ilgili akrostiş şiirler ve daha fazlası için aşağıdaki linkte tıklamanız yeterlidir.

Bkz: Koray İsmi Hakkında Detaylı Bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin