Sponsorlu Bağlantılar

Mahir isminin videosunda Mahir ismi hakkında kısa bilgiler bulacaksınız. Bu videoda Mahir isminin anlamları, Mahir isminin Kuran’da geçip geçmediği ve Mahir isminin analizi yaptık. İster yukarıdaki videodan Mahir ismine ait videoyu izleyin, isterseniz aşağıdaki bilgilere göz atın.

Mahir İsmi İle İlgili Kısa Bilgiler

Kökeni: Arapça
Cinsiyeti: Erkek
Türkiye’deki Mahir Sayısı: 31.000 (Türkiye’de yaşayan Mahir isimli kişi sayısı)

NOT: Bu bilgilerin kaynağı Türk Dil Kurumu’dur (TDK).

Mahir İsminin Anlamı

  1. Hünerli, becerikli, elinden iş gelen kimse.

NOT: İsimlerin anlamlarını TDK sözlüğü ve kendi araştırmalarımız elde ettiğimiz yerli ve yabancı kaynaklardan tespit ettik.

Mahir İsmi Kuran’da Geçer Mi?

HAYIR, Mine ismi Kuran’ı Kerim’de geçmez.

Biz kendi araştırmalarımız neticesinde Mine isminin Kuran’da geçmediğini gördük. Eğer bizim yanıldığımızı düşünüyorsanız ve Mine isminin Kuran’da geçtiğini iddia ediyorsanız,  yorum yaparak bizi bilgilendiriniz. Biz de hatamızı düzeltip yazıyı güncelleriz.

Mahir İsminin Analizi

M: Ticarete yatkınlık
A: Atılgan-enerjik
H: Sakin ve durağan
İ: Kırılgan
R: Sert yapıya sahip

NOT: Bu analiz isimde geçen harflerle yapılan bir isim analizidir ve kişinin karakter analizi değildir. Yani bu isim kişinin karakterini yansıtacak diye bir gerçeklik sunmaz. Her ismin karakter üzerinde etkisi olduğu söylenir ancak yine de bütün Mahir isimli kişiler için bu analiz doğru olmayabilir.

Mahir isminin kader sayısı, Mahir isminin diğer isimlerle uyum analizi, Mahir isminin aşk testi, Mahir ismi ile ilgili akrostiş şiirler ve daha fazlası için aşağıdaki linkte tıklamanız yeterlidir.

Bkz: Mahir İsmi Hakkında Detaylı Bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin