Sponsorlu Bağlantılar

Meltem isminin videosunda Meltem ismi hakkında kısa bilgiler bulacaksınız. Bu videoda Meltem isminin anlamları, Meltem isminin Kuran’da geçip geçmediği ve Meltem isminin analizi yaptık. İster yukarıdaki videodan Meltem ismine ait videoyu izleyin, isterseniz aşağıdaki bilgilere göz atın.

Meltem İsmi İle İlgili Kısa Bilgiler

Kökeni: Türkçe
Cinsiyeti: Kız
Türkiye’deki Meltem Sayısı: 200.000 (Türkiye’de yaşayan Meltem isimli kişi sayısı)

NOT: Bu bilgilerin kaynağı Türk Dil Kurumu’dur (TDK).

Meltem İsminin Anlamı

  1. Yazın karadan denize doğru esen mevsim rüzgârı.

NOT: İsimlerin anlamlarını TDK sözlüğü ve kendi araştırmalarımız elde ettiğimiz yerli ve yabancı kaynaklardan tespit ettik.

Meltem İsmi Kuran’da Geçer Mi? 

HAYIR, Mine ismi Kuran’ı Kerim’de geçmez.

Biz kendi araştırmalarımız neticesinde Mine isminin Kuran’da geçmediğini gördük. Eğer bizim yanıldığımızı düşünüyorsanız ve Mine isminin Kuran’da geçtiğini iddia ediyorsanız,  yorum yaparak bizi bilgilendiriniz. Biz de hatamızı düzeltip yazıyı güncelleriz.

Meltem İsminin Analizi

M: Ticarete yatkınlık
E: Sıkıntılardan kurtulmak için mücadele eden
L: Sanatsal yeteneğe sahip
T: Duygularını zor açabilen
E: Sıkıntılardan kurtulmak için mücadele eden
M: Ticarete yatkınlık

NOT: Bu analiz isimde geçen harflerle yapılan bir isim analizidir ve kişinin karakter analizi değildir. Yani bu isim kişinin karakterini yansıtacak diye bir gerçeklik sunmaz. Her ismin karakter üzerinde etkisi olduğu söylenir ancak yine de bütün Meltem isimli kişiler için bu analiz doğru olmayabilir.

Meltem isminin kader sayısı, Meltem isminin diğer isimlerle uyum analizi, Meltem isminin aşk testi, Meltem ismi ile ilgili akrostiş şiirler ve daha fazlası için aşağıdaki linkte tıklamanız yeterlidir.

Bkz: Meltem İsmi Hakkında Detaylı Bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin