Sponsorlu Bağlantılar

Minel ismi için hazırladığımız videoda Minel ismi hakkında kısa bilgiler, Minel isminin anlamları, Minel isminin Kuran’da geçip geçmediği ve Minel isminin analizi hakkında bilgiler verdik. Minel videosunu izledikten sonra aşağıdaki bilgilere de tekrar göz atmanız faydalı olacaktır. Herkes video izlemeyi sevmeyebilir, bu yüzden videodaki bilgileri yazılı olarak da paylaşıyoruz.

Minel İsmi Hakkında Kısa Bilgiler

Kökeni: Arapça
Cinsiyeti: Kız
Türkiye’deki Minel Sayısı: 2300

Minel İsminin Anlamı Nedir?

  1. Arapça’da “min-el” şeklinde ek olarak kullanılır. Minel kelimesi anlamsızdır ve “-den, -tan” ekleri şeklinde kullanılır. Kuran’da da ek olarak geçmektedir.(Örn: minellah yani Allah’tan).
    NOT: Yorumlarda minel isminin Kuran’da geçtiği ve hocaların çok güzel isim olduğunu söyledikleri belirtiliyor ancak şunu bilmelisiniz ki yerli yabancı hiçbir kaynakta ve sözlüklerde böyle bir isim bulunmuyor. Kuran’da da geçtiği doğru fakat “min el” şeklinde ayrı ayrı ek olarak geçmektedir.
  2. “Cennetteki inci tanesi” anlamı uydurmadır ve hiçbir kaynağı yoktur.

Minel İsmi Kuran’da Geçiyor Mu?

HAYIR, Minel ismi Kuran’ı Kerim’de geçmez.

Minel isminin Kuran’da geçtiğini düşünüyorsanız, yorum yaparak bizi bilgilendiriniz. Biz de tekrar inceleyerek yazıyı güncelleriz.

Minel İsminin Analizi Nedir?

M: Ticarete yatkınlık
İ: Kırılgan
N: Sağduyulu
E: Sıkıntılardan kurtulmak için mücadele eden
L: Sanatsal yeteneğe sahip

NOT: Bu bir isim analizidir, karakter analizi değildir. İsmin karakter üzerinde etkisi olduğu söylenmektedir. Fakat yine de bütün Minel isimli kişiler için bu analiz doğru olmayabilir.

Minel isminin kader sayısı, Minel isminin diğer isimlerle uyum analizi, Minel isminin aşk testi, Minel ismi ile ilgili akrostiş şiirler ve daha fazlası için aşağıdaki linkte tıklamanız yeterlidir.

Bkz: Minel İsmi Hakkında Detaylı Bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin