Sponsorlu Bağlantılar

Neslihan isminin videosunda Neslihan ismi hakkında kısa bilgiler bulacaksınız. Bu videoda Neslihan isminin anlamları, Neslihan isminin Kuran’da geçip geçmediği ve Neslihan isminin analizi yaptık. İster yukarıdaki videodan Neslihan ismine ait videoyu izleyin, isterseniz aşağıdaki bilgilere göz atın.

Neslihan İsmi İle İlgili Kısa Bilgiler

Kökeni: Arapça + Türkçe + Farsça
Cinsiyeti: Kız
Türkiye’deki Neslihan Sayısı: 150.000 (Türkiye’de yaşayan Neslihan isimli kişi sayısı)

NOT: Bu bilgilerin kaynağı Türk Dil Kurumu’dur (TDK).

Neslihan İsminin Anlamı

  1. Han soyundan gelen, soylu.

NOT: İsimlerin anlamlarını TDK sözlüğü ve kendi araştırmalarımız elde ettiğimiz yerli ve yabancı kaynaklardan tespit ettik.

Neslihan İsmi Kuran’da Geçer Mi? 

HAYIR, Mine ismi Kuran’ı Kerim’de geçmez.

Biz kendi araştırmalarımız neticesinde Mine isminin Kuran’da geçmediğini gördük. Eğer bizim yanıldığımızı düşünüyorsanız ve Mine isminin Kuran’da geçtiğini iddia ediyorsanız,  yorum yaparak bizi bilgilendiriniz. Biz de hatamızı düzeltip yazıyı güncelleriz.

Neslihan İsminin Analizi

N: Sağduyulu
E: Sıkıntılardan kurtulmak için mücadele eden
S: Hayalperest
L: Sanatsal yeteneğe sahip
İ: Kırılgan
H: Sakin ve durağan
A: Atılgan-enerjik
N: Sağduyulu

NOT: Bu analiz isimde geçen harflerle yapılan bir isim analizidir ve kişinin karakter analizi değildir. Yani bu isim kişinin karakterini yansıtacak diye bir gerçeklik sunmaz. Her ismin karakter üzerinde etkisi olduğu söylenir ancak yine de bütün Neslihan isimli kişiler için bu analiz doğru olmayabilir.

Neslihan isminin kader sayısı, Neslihan isminin diğer isimlerle uyum analizi, Neslihan isminin aşk testi, Neslihan ismi ile ilgili akrostiş şiirler ve daha fazlası için aşağıdaki linkte tıklamanız yeterlidir.

Bkz: Neslihan İsmi Hakkında Detaylı Bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin