Sponsorlu Bağlantılar

Numan isminin videosunda Numan ismi hakkında kısa bilgiler bulacaksınız. Bu videoda Numan isminin anlamları, Numan isminin Kuran’da geçip geçmediği ve Numan isminin analizi yaptık. İster yukarıdaki videodan Numan ismine ait videoyu izleyin, isterseniz aşağıdaki bilgilere göz atın.

Numan İsmi İle İlgili Kısa Bilgiler

Kökeni: Arapça
Cinsiyeti: Erkek
Türkiye’deki Numan Sayısı: 25.000 (Türkiye’de yaşayan Numan isimli kişi sayısı)

NOT: Bu bilgilerin kaynağı Türk Dil Kurumu’dur (TDK).

Numan İsminin Anlamı

  1. Kan.
  2. Gelincik.

NOT: İsimlerin anlamlarını TDK sözlüğü ve kendi araştırmalarımız elde ettiğimiz yerli ve yabancı kaynaklardan tespit ettik.

Numan İsmi Kuran’da Geçer Mi? 

HAYIR, Mine ismi Kuran’ı Kerim’de geçmez.

Biz kendi araştırmalarımız neticesinde Mine isminin Kuran’da geçmediğini gördük. Eğer bizim yanıldığımızı düşünüyorsanız ve Mine isminin Kuran’da geçtiğini iddia ediyorsanız,  yorum yaparak bizi bilgilendiriniz. Biz de hatamızı düzeltip yazıyı güncelleriz.

Numan İsminin Analizi

N: Sağduyulu
U: Durgun, çok ağır hareket eden
M: Ticarete yatkınlık
A: Atılgan-enerjik
N: Sağduyulu

NOT: Bu analiz isimde geçen harflerle yapılan bir isim analizidir ve kişinin karakter analizi değildir. Yani bu isim kişinin karakterini yansıtacak diye bir gerçeklik sunmaz. Her ismin karakter üzerinde etkisi olduğu söylenir ancak yine de bütün Numan isimli kişiler için bu analiz doğru olmayabilir.

Numan isminin kader sayısı, Numan isminin diğer isimlerle uyum analizi, Numan isminin aşk testi, Numan ismi ile ilgili akrostiş şiirler ve daha fazlası için aşağıdaki linkte tıklamanız yeterlidir.

Bkz: Numan İsmi Hakkında Detaylı Bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin