Sponsorlu Bağlantılar

Polat isminin videosunda Polat ismi hakkında kısa bilgiler bulacaksınız. Bu videoda Polat isminin anlamları, Polat isminin Kuran’da geçip geçmediği ve Polat isminin analizi yaptık. İster yukarıdaki videodan Polat ismine ait videoyu izleyin, isterseniz aşağıdaki bilgilere göz atın.

Polat İsmi İle İlgili Kısa Bilgiler

Kökeni: Farsça
Cinsiyeti: Erkek
Türkiye’deki Polat Sayısı: 15.000 (Türkiye’de yaşayan Polat isimli kişi sayısı)

NOT: Bu bilgilerin kaynağı Türk Dil Kurumu’dur (TDK).

Polat İsminin Anlamı

  1. Çelik.
  2. Güç, kuvvet.

NOT: İsimlerin anlamlarını TDK sözlüğü ve kendi araştırmalarımız elde ettiğimiz yerli ve yabancı kaynaklardan tespit ettik.

Polat İsmi Kuran’da Geçer Mi?

HAYIR, Mine ismi Kuran’ı Kerim’de geçmez.

Biz kendi araştırmalarımız neticesinde Mine isminin Kuran’da geçmediğini gördük. Eğer bizim yanıldığımızı düşünüyorsanız ve Mine isminin Kuran’da geçtiğini iddia ediyorsanız,  yorum yaparak bizi bilgilendiriniz. Biz de hatamızı düzeltip yazıyı güncelleriz.

Polat İsminin Analizi

P: Kendinden emin
O: Gizliliği sever
L: Sanatsal yeteneğe sahip
A: Atılgan-enerjik
T: Duygularını zor açabilen

NOT: Bu analiz isimde geçen harflerle yapılan bir isim analizidir ve kişinin karakter analizi değildir. Yani bu isim kişinin karakterini yansıtacak diye bir gerçeklik sunmaz. Her ismin karakter üzerinde etkisi olduğu söylenir ancak yine de bütün Polat isimli kişiler için bu analiz doğru olmayabilir.

Polat isminin kader sayısı, Polat isminin diğer isimlerle uyum analizi, Polat isminin aşk testi, Polat ismi ile ilgili akrostiş şiirler ve daha fazlası için aşağıdaki linkte tıklamanız yeterlidir.

Bkz: Polat İsmi Hakkında Detaylı Bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin