Sponsorlu Bağlantılar

Seçil isminin videosunda Seçil ismi hakkında kısa bilgiler bulacaksınız. Bu videoda Seçil isminin anlamları, Seçil isminin Kuran’da geçip geçmediği ve Seçil isminin analizi yaptık. İster yukarıdaki videodan Seçil ismine ait videoyu izleyin, isterseniz aşağıdaki bilgilere göz atın.

Seçil İsmi İle İlgili Kısa Bilgiler

Kökeni: Türkçe
Cinsiyeti: Kız
Türkiye’deki Seçil Sayısı: 75.000 (Türkiye’de yaşayan Seçil isimli kişi sayısı)

NOT: Bu bilgilerin kaynağı Türk Dil Kurumu’dur (TDK).

Seçil İsminin Anlamı

  1. Seçilmiş, beğenilmiş, üstün olan, sevgi ve saygı gören.
  2. “Benzerlerin arasından seçil, beğenil, üstün ol, sevgi ve saygı gör” anlamında kullanılan bir ad.

NOT: İsimlerin anlamlarını TDK sözlüğü ve kendi araştırmalarımız elde ettiğimiz yerli ve yabancı kaynaklardan tespit ettik.

Seçil İsmi Kuran’da Geçer Mi? 

HAYIR, Mine ismi Kuran’ı Kerim’de geçmez.

Biz kendi araştırmalarımız neticesinde Mine isminin Kuran’da geçmediğini gördük. Eğer bizim yanıldığımızı düşünüyorsanız ve Mine isminin Kuran’da geçtiğini iddia ediyorsanız,  yorum yaparak bizi bilgilendiriniz. Biz de hatamızı düzeltip yazıyı güncelleriz.

Seçil İsminin Analizi

S: Hayalperest
E: Sıkıntılardan kurtulmak için mücadele eden
Ç: Zevk sefa düşkünü
İ: Kırılgan
L: Sanatsal yeteneğe sahip

NOT: Bu analiz isimde geçen harflerle yapılan bir isim analizidir ve kişinin karakter analizi değildir. Yani bu isim kişinin karakterini yansıtacak diye bir gerçeklik sunmaz. Her ismin karakter üzerinde etkisi olduğu söylenir ancak yine de bütün Seçil isimli kişiler için bu analiz doğru olmayabilir.

Seçil isminin kader sayısı, Seçil isminin diğer isimlerle uyum analizi, Seçil isminin aşk testi, Seçil ismi ile ilgili akrostiş şiirler ve daha fazlası için aşağıdaki linkte tıklamanız yeterlidir.

Bkz: Seçil İsmi Hakkında Detaylı Bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin