Sponsorlu Bağlantılar

Sedef isminin videosunda Sedef ismi hakkında kısa bilgiler bulacaksınız. Bu videoda Sedef isminin anlamları, Sedef isminin Kuran’da geçip geçmediği ve Sedef isminin analizi yaptık. İster yukarıdaki videodan Sedef ismine ait videoyu izleyin, isterseniz aşağıdaki bilgilere göz atın.

Sedef İsmi İle İlgili Kısa Bilgiler

Kökeni: Arapça
Cinsiyeti: Kız
Türkiye’deki Sedef Sayısı: 45.000 (Türkiye’de yaşayan Sedef isimli kişi sayısı)

NOT: Bu bilgilerin kaynağı Türk Dil Kurumu’dur (TDK).

Sedef İsminin Anlamı

  1. Midye ve istiridye gibi deniz hayvanlarının kabuğunda bulunan pırıltılı, beyaz, gök kuşağı renkli değerli madde.

NOT: İsimlerin anlamlarını TDK sözlüğü ve kendi araştırmalarımız elde ettiğimiz yerli ve yabancı kaynaklardan tespit ettik.

Sedef İsmi Kuran’da Geçer Mi?

HAYIR, Mine ismi Kuran’ı Kerim’de geçmez.

Biz kendi araştırmalarımız neticesinde Mine isminin Kuran’da geçmediğini gördük. Eğer bizim yanıldığımızı düşünüyorsanız ve Mine isminin Kuran’da geçtiğini iddia ediyorsanız,  yorum yaparak bizi bilgilendiriniz. Biz de hatamızı düzeltip yazıyı güncelleriz.

Sedef İsminin Analizi

S: Hayalperest
E: Sıkıntılardan kurtulmak için mücadele eden
D: Üstün güçlere sahip
E: Sıkıntılardan kurtulmak için mücadele eden
F: Uysal, güvenilir

NOT: Bu analiz isimde geçen harflerle yapılan bir isim analizidir ve kişinin karakter analizi değildir. Yani bu isim kişinin karakterini yansıtacak diye bir gerçeklik sunmaz. Her ismin karakter üzerinde etkisi olduğu söylenir ancak yine de bütün Sedef isimli kişiler için bu analiz doğru olmayabilir.

Sedef isminin kader sayısı, Sedef isminin diğer isimlerle uyum analizi, Sedef isminin aşk testi, Sedef ismi ile ilgili akrostiş şiirler ve daha fazlası için aşağıdaki linkte tıklamanız yeterlidir.

Bkz: Sedef İsmi Hakkında Detaylı Bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin