Sponsorlu Bağlantılar

Selcen isminin videosunda Selcen ismi hakkında kısa bilgiler bulacaksınız. Bu videoda Selcen isminin anlamları, Selcen isminin Kuran’da geçip geçmediği ve Selcen isminin analizi yaptık. İster yukarıdaki videodan Selcen ismine ait videoyu izleyin, isterseniz aşağıdaki bilgilere göz atın.

Selcen İsmi İle İlgili Kısa Bilgiler

Kökeni: Arapça + Farsça
Cinsiyeti: Erkek / Kız
Türkiye’deki Selcen Sayısı: 30.000 (Türkiye’de yaşayan Selcen isimli kişi sayısı)

NOT: Bu bilgilerin kaynağı Türk Dil Kurumu’dur (TDK).

Selcen İsminin Anlamı

1. Hareketli, coşkulu kimse.
2. İyi huylu ve maharetli.

NOT: İsimlerin anlamlarını TDK sözlüğü ve kendi araştırmalarımız elde ettiğimiz yerli ve yabancı kaynaklardan tespit ettik.

Selcen İsmi Kuran’da Geçer Mi?

HAYIR, Mine ismi Kuran’ı Kerim’de geçmez.

Biz kendi araştırmalarımız neticesinde Mine isminin Kuran’da geçmediğini gördük. Eğer bizim yanıldığımızı düşünüyorsanız ve Mine isminin Kuran’da geçtiğini iddia ediyorsanız,  yorum yaparak bizi bilgilendiriniz. Biz de hatamızı düzeltip yazıyı güncelleriz.

Selcen İsminin Analizi

S: Hayalperest
E: Sıkıntılardan kurtulmak için mücadele eden
L: Sanatsal yeteneğe sahip
C: Konuşma ve yazma yetenekleri olan
E: Sıkıntılardan kurtulmak için mücadele eden
N: Sağduyulu

NOT: Bu analiz isimde geçen harflerle yapılan bir isim analizidir ve kişinin karakter analizi değildir. Yani bu isim kişinin karakterini yansıtacak diye bir gerçeklik sunmaz. Her ismin karakter üzerinde etkisi olduğu söylenir ancak yine de bütün Selcen isimli kişiler için bu analiz doğru olmayabilir.

Selcen isminin kader sayısı, Selcen isminin diğer isimlerle uyum analizi, Selcen isminin aşk testi, Selcen ismi ile ilgili akrostiş şiirler ve daha fazlası için aşağıdaki linkte tıklamanız yeterlidir.

Bkz: Selcen İsmi Hakkında Detaylı Bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin