Sponsorlu Bağlantılar

Selda isminin videosunda Selda ismi hakkında kısa bilgiler bulacaksınız. Bu videoda Selda isminin anlamları, Selda isminin Kuran’da geçip geçmediği ve Selda isminin analizi yaptık. İster yukarıdaki videodan Selda ismine ait videoyu izleyin, isterseniz aşağıdaki bilgilere göz atın.

Selda İsmi İle İlgili Kısa Bilgiler

Kökeni: Türkçe
Cinsiyeti: Kız
Türkiye’deki Selda Sayısı: 90.000 (Türkiye’de yaşayan Selda isimli kişi sayısı)

NOT: Bu bilgilerin kaynağı Türk Dil Kurumu’dur (TDK).

Selda İsminin Anlamı

  1. Bir söğüt cinsi.

NOT: İsimlerin anlamlarını TDK sözlüğü ve kendi araştırmalarımız elde ettiğimiz yerli ve yabancı kaynaklardan tespit ettik.

Selda İsmi Kuran’da Geçer Mi? 

HAYIR, Mine ismi Kuran’ı Kerim’de geçmez.

Biz kendi araştırmalarımız neticesinde Mine isminin Kuran’da geçmediğini gördük. Eğer bizim yanıldığımızı düşünüyorsanız ve Mine isminin Kuran’da geçtiğini iddia ediyorsanız,  yorum yaparak bizi bilgilendiriniz. Biz de hatamızı düzeltip yazıyı güncelleriz.

Selda İsminin Analizi

S: Hayalperest
E: Sıkıntılardan kurtulmak için mücadele eden
L: Sanatsal yeteneğe sahip
D: Üstün güçlere sahip
A: Atılgan-enerjik

NOT: Bu analiz isimde geçen harflerle yapılan bir isim analizidir ve kişinin karakter analizi değildir. Yani bu isim kişinin karakterini yansıtacak diye bir gerçeklik sunmaz. Her ismin karakter üzerinde etkisi olduğu söylenir ancak yine de bütün Selda isimli kişiler için bu analiz doğru olmayabilir.

Selda isminin kader sayısı, Selda isminin diğer isimlerle uyum analizi, Selda isminin aşk testi, Selda ismi ile ilgili akrostiş şiirler ve daha fazlası için aşağıdaki linkte tıklamanız yeterlidir.

Bkz: Selda İsmi Hakkında Detaylı Bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin