Sponsorlu Bağlantılar

Selma isminin videosunda Selma ismi hakkında kısa bilgiler bulacaksınız. Bu videoda Selma isminin anlamları, Selma isminin Kuran’da geçip geçmediği ve Selma isminin analizi yaptık. İster yukarıdaki videodan Selma ismine ait videoyu izleyin, isterseniz aşağıdaki bilgilere göz atın.

Selma İsmi Hakkında Kısa Bilgiler

Kökeni: Arapça
Cinsiyeti: Kız
Türkiye’deki Selma Sayısı: 89.000 (Türkiye’de yaşayan Selma isimli kişi sayısı)

NOT: Bu bilgilerin kaynağı Türk Dil Kurumu’dur (TDK).

Selma İsminin Anlamı Nedir?

  1. Barış içinde bulunma, huzur, erinç.
  2. Güzel, hoş kadın.

NOT: İsimlerin anlamlarını TDK sözlüğü ve kendi araştırmalarımız elde ettiğimiz yerli ve yabancı kaynaklardan tespit ettik.

Selma İsmi Kuran’da Geçiyor Mu?

HAYIR, Selma ismi Kuran’ı Kerim’de geçmez.

Biz kendi araştırmalarımız neticesinde Selma isminin Kuran’da geçmediğini gördük. Eğer bizim yanıldığımızı düşünüyorsanız ve Selma isminin Kuran’da geçtiğini iddia ediyorsanız,  yorum yaparak bizi bilgilendiriniz. Biz de hatamızı düzeltip yazıyı güncelleriz.

Selma İsminin Analizi Nedir?

S: Hayalperest
E: Sıkıntılardan kurtulmak için mücadele eden
L: Sanatsal yeteneğe sahip
M: Ticarete yatkınlık
A: Atılgan-enerjik

NOT: Bu analiz isimde geçen harflerle yapılan bir isim analizidir ve kişinin karakter analizi değildir. Yani bu isim kişinin karakterini yansıtacak diye bir gerçeklik sunmaz. Her ismin karakter üzerinde etkisi olduğu söylenir ancak yine de bütün Selma isimli kişiler için bu analiz doğru olmayabilir.

Selma isminin kader sayısı, Selma isminin diğer isimlerle uyum analizi, Selma isminin aşk testi, Selma ismi ile ilgili akrostiş şiirler ve daha fazlası için aşağıdaki linkte tıklamanız yeterlidir.

Bkz: Selma İsmi Hakkında Detaylı Bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin