Sponsorlu Bağlantılar

Selman isminin videosunda Selman ismi hakkında kısa bilgiler bulacaksınız. Bu videoda Selman isminin anlamları, Selman isminin Kuran’da geçip geçmediği ve Selman isminin analizi yaptık. İster yukarıdaki videodan Selman ismine ait videoyu izleyin, isterseniz aşağıdaki bilgilere göz atın.

Selman İsmi Hakkında Kısa Bilgiler

Kökeni: Arapça 
Cinsiyeti: Erkek 
Türkiye’deki Selman Sayısı: 29.000 (Türkiye’de yaşayan Selman isimli kişi sayısı)

NOT: Bu bilgilerin kaynağı Türk Dil Kurumu’dur (TDK).

Selman İsminin Anlamı Nedir?

  1. Barış içinde bulunma, huzur, erinç.
  2. Selman-ı Farısi, ünlü sahabe.

NOT: İsimlerin anlamlarını TDK sözlüğü ve kendi araştırmalarımız elde ettiğimiz yerli ve yabancı kaynaklardan tespit ettik.

Selman İsmi Kuran’da Geçiyor Mu?

HAYIR, Mine ismi Kuran’ı Kerim’de geçmez.

Biz kendi araştırmalarımız neticesinde Mine isminin Kuran’da geçmediğini gördük. Eğer bizim yanıldığımızı düşünüyorsanız ve Mine isminin Kuran’da geçtiğini iddia ediyorsanız,  yorum yaparak bizi bilgilendiriniz. Biz de hatamızı düzeltip yazıyı güncelleriz.

Selman İsminin Analizi Nedir?

S: Hayalperest
E: Sıkıntılardan kurtulmak için mücadele eden
L: Sanatsal yeteneğe sahip
M: Ticarete yatkınlık
A: Atılgan-enerjik
N: Sağduyulu

NOT: Bu analiz isimde geçen harflerle yapılan bir isim analizidir ve kişinin karakter analizi değildir. Yani bu isim kişinin karakterini yansıtacak diye bir gerçeklik sunmaz. Her ismin karakter üzerinde etkisi olduğu söylenir ancak yine de bütün Selman isimli kişiler için bu analiz doğru olmayabilir.

Selman isminin kader sayısı, Selman isminin diğer isimlerle uyum analizi, Selman isminin aşk testi, Selman ismi ile ilgili akrostiş şiirler ve daha fazlası için aşağıdaki linkte tıklamanız yeterlidir.

Bkz: Selman İsmi Hakkında Detaylı Bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin