Sponsorlu Bağlantılar

Sertan isminin videosunda Sertan ismi hakkında kısa bilgiler bulacaksınız. Bu videoda Sertan isminin anlamları, Sertan isminin Kuran’da geçip geçmediği ve Sertan isminin analizi yaptık. İster yukarıdaki videodan Sertan ismine ait videoyu izleyin, isterseniz aşağıdaki bilgilere göz atın.

Sertan İsmi İle İlgili Kısa Bilgiler

Kökeni: Türkçe + Farsça
Cinsiyeti: Erkek
Türkiye’deki Sertan Sayısı: 18.000 (Türkiye’de yaşayan Sertan isimli kişi sayısı)

NOT: Bu bilgilerin kaynağı Türk Dil Kurumu’dur (TDK).

Sertan İsminin Anlamı

  1. Gecenin en karanlık olduğu andan itibaren dünyanın o yüzeyine gelen günün ilk ışıkları.

NOT: İsimlerin anlamlarını TDK sözlüğü ve kendi araştırmalarımız elde ettiğimiz yerli ve yabancı kaynaklardan tespit ettik.

Sertan İsmi Kuran’da Geçer Mi? 

HAYIR, Mine ismi Kuran’ı Kerim’de geçmez.

Biz kendi araştırmalarımız neticesinde Mine isminin Kuran’da geçmediğini gördük. Eğer bizim yanıldığımızı düşünüyorsanız ve Mine isminin Kuran’da geçtiğini iddia ediyorsanız,  yorum yaparak bizi bilgilendiriniz. Biz de hatamızı düzeltip yazıyı güncelleriz.

Sertan İsminin Analizi

S: Hayalperest
E: Sıkıntılardan kurtulmak için mücadele eden
R: Sert yapıya sahip
T: Duygularını zor açabilen
A: Atılgan-enerjik
N: Sağduyulu

NOT: Bu analiz isimde geçen harflerle yapılan bir isim analizidir ve kişinin karakter analizi değildir. Yani bu isim kişinin karakterini yansıtacak diye bir gerçeklik sunmaz. Her ismin karakter üzerinde etkisi olduğu söylenir ancak yine de bütün Sertan isimli kişiler için bu analiz doğru olmayabilir.

Sertan isminin kader sayısı, Sertan isminin diğer isimlerle uyum analizi, Sertan isminin aşk testi, Sertan ismi ile ilgili akrostiş şiirler ve daha fazlası için aşağıdaki linkte tıklamanız yeterlidir.

Bkz: Sertan İsmi Hakkında Detaylı Bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin