Sponsorlu Bağlantılar

Sevcan isminin videosunda Sevcan ismi hakkında kısa bilgiler bulacaksınız. Bu videoda Sevcan isminin anlamları, Sevcan isminin Kuran’da geçip geçmediği ve Sevcan isminin analizi yaptık. İster yukarıdaki videodan Sevcan ismine ait videoyu izleyin, isterseniz aşağıdaki bilgilere göz atın.

Sevcan İsmi İle İlgili Kısa Bilgiler

Kökeni: Türkçe + Farsça
Cinsiyeti: Erkek / Kız
Türkiye’deki Sevcan Sayısı: 28.000 (Türkiye’de yaşayan Sevcan isimli kişi sayısı)

NOT: Bu bilgilerin kaynağı Türk Dil Kurumu’dur (TDK).

Sevcan İsminin Anlamı

1. Gönülden seven, candan seven.
2. “Gönülden sev” anlamında kullanılan bir ad.

NOT: İsimlerin anlamlarını TDK sözlüğü ve kendi araştırmalarımız elde ettiğimiz yerli ve yabancı kaynaklardan tespit ettik.

Sevcan İsmi Kuran’da Geçer Mi?

HAYIR, Mine ismi Kuran’ı Kerim’de geçmez.

Biz kendi araştırmalarımız neticesinde Mine isminin Kuran’da geçmediğini gördük. Eğer bizim yanıldığımızı düşünüyorsanız ve Mine isminin Kuran’da geçtiğini iddia ediyorsanız,  yorum yaparak bizi bilgilendiriniz. Biz de hatamızı düzeltip yazıyı güncelleriz.

Sevcan İsminin Analizi

S: Hayalperest
E: Sıkıntılardan kurtulmak için mücadele eden
V: Kendi içine dönük, umursamaz
C: Konuşma ve yazma yetenekleri olan
A: Atılgan-enerjik
N: Sağduyulu

NOT: Bu analiz isimde geçen harflerle yapılan bir isim analizidir ve kişinin karakter analizi değildir. Yani bu isim kişinin karakterini yansıtacak diye bir gerçeklik sunmaz. Her ismin karakter üzerinde etkisi olduğu söylenir ancak yine de bütün Sevcan isimli kişiler için bu analiz doğru olmayabilir.

Sevcan isminin kader sayısı, Sevcan isminin diğer isimlerle uyum analizi, Sevcan isminin aşk testi, Sevcan ismi ile ilgili akrostiş şiirler ve daha fazlası için aşağıdaki linkte tıklamanız yeterlidir.

Bkz: Sevcan İsmi Hakkında Detaylı Bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin