Sponsorlu Bağlantılar

Sevil isminin videosunda Sevil ismi hakkında kısa bilgiler bulacaksınız. Bu videoda Sevil isminin anlamları, Sevil isminin Kuran’da geçip geçmediği ve Sevil isminin analizi yaptık. İster yukarıdaki videodan Sevil ismine ait videoyu izleyin, isterseniz aşağıdaki bilgilere göz atın.

Sevil İsmi İle İlgili Kısa Bilgiler

Kökeni: Türkçe
Cinsiyeti: Kız
Türkiye’deki Sevil Sayısı: 70.000 (Türkiye’de yaşayan Sevil isimli kişi sayısı)

NOT: Bu bilgilerin kaynağı Türk Dil Kurumu’dur (TDK).

Sevil İsminin Anlamı

  1. Çok sevilen ve beğenilen kimse.
  2. “Her zaman sevilen, beğenilen biri ol” anlamında kullanılan bir ad.

NOT: İsimlerin anlamlarını TDK sözlüğü ve kendi araştırmalarımız elde ettiğimiz yerli ve yabancı kaynaklardan tespit ettik.

Sevil İsmi Kuran’da Geçer Mi? 

HAYIR, Mine ismi Kuran’ı Kerim’de geçmez.

Biz kendi araştırmalarımız neticesinde Mine isminin Kuran’da geçmediğini gördük. Eğer bizim yanıldığımızı düşünüyorsanız ve Mine isminin Kuran’da geçtiğini iddia ediyorsanız,  yorum yaparak bizi bilgilendiriniz. Biz de hatamızı düzeltip yazıyı güncelleriz.

Sevil İsminin Analizi

S: Hayalperest
E: Sıkıntılardan kurtulmak için mücadele eden
V: Kendi içine dönük, umursamaz
İ: Kırılgan
L: Sanatsal yeteneğe sahip

NOT: Bu analiz isimde geçen harflerle yapılan bir isim analizidir ve kişinin karakter analizi değildir. Yani bu isim kişinin karakterini yansıtacak diye bir gerçeklik sunmaz. Her ismin karakter üzerinde etkisi olduğu söylenir ancak yine de bütün Sevil isimli kişiler için bu analiz doğru olmayabilir.

Sevil isminin kader sayısı, Sevil isminin diğer isimlerle uyum analizi, Sevil isminin aşk testi, Sevil ismi ile ilgili akrostiş şiirler ve daha fazlası için aşağıdaki linkte tıklamanız yeterlidir.

Bkz: Sevil İsmi Hakkında Detaylı Bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin