Sponsorlu Bağlantılar

Seyhan isminin videosunda Seyhan ismi hakkında kısa bilgiler bulacaksınız. Bu videoda Seyhan isminin anlamları, Seyhan isminin Kuran’da geçip geçmediği ve Seyhan isminin analizi yaptık. İster yukarıdaki videodan Seyhan ismine ait videoyu izleyin, isterseniz aşağıdaki bilgilere göz atın.

Seyhan İsmi İle İlgili Kısa Bilgiler

Kökeni: Arapça
Cinsiyeti: Erkek / Kız
Türkiye’deki Seyhan Sayısı: 57.000 (Türkiye’de yaşayan Seyhan isimli kişi sayısı)

NOT: Bu bilgilerin kaynağı Türk Dil Kurumu’dur (TDK).

Seyhan İsminin Anlamı

  1. Irmaklar.
  2. Adana ovasını yararak İskenderun körfezine dökülen nehir.

NOT: İsimlerin anlamlarını TDK sözlüğü ve kendi araştırmalarımız elde ettiğimiz yerli ve yabancı kaynaklardan tespit ettik.

Seyhan İsmi Kuran’da Geçer Mi?

HAYIR, Mine ismi Kuran’ı Kerim’de geçmez.

Biz kendi araştırmalarımız neticesinde Mine isminin Kuran’da geçmediğini gördük. Eğer bizim yanıldığımızı düşünüyorsanız ve Mine isminin Kuran’da geçtiğini iddia ediyorsanız,  yorum yaparak bizi bilgilendiriniz. Biz de hatamızı düzeltip yazıyı güncelleriz.

Seyhan İsminin Analizi

S: Hayalperest
E: Sıkıntılardan kurtulmak için mücadele eden
Y: Geçmiş üzüntüleri sürekli yaşarlar
H: Sakin ve durağan
A: Atılgan-enerjik
N: Sağduyulu

NOT: Bu analiz isimde geçen harflerle yapılan bir isim analizidir ve kişinin karakter analizi değildir. Yani bu isim kişinin karakterini yansıtacak diye bir gerçeklik sunmaz. Her ismin karakter üzerinde etkisi olduğu söylenir ancak yine de bütün Seyhan isimli kişiler için bu analiz doğru olmayabilir.

Seyhan isminin kader sayısı, Seyhan isminin diğer isimlerle uyum analizi, Seyhan isminin aşk testi, Seyhan ismi ile ilgili akrostiş şiirler ve daha fazlası için aşağıdaki linkte tıklamanız yeterlidir.

Bkz: Seyhan İsmi Hakkında Detaylı Bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin