Sponsorlu Bağlantılar

Sidar isminin videosunda Sidar ismi hakkında kısa bilgiler bulacaksınız. Bu videoda Sidar isminin anlamları, Sidar isminin Kuran’da geçip geçmediği ve Sidar isminin analizi yaptık. İster yukarıdaki videodan Sidar ismine ait videoyu izleyin, isterseniz aşağıdaki bilgilere göz atın.

Sidar İsmi Hakkında Kısa Bilgiler

Kökeni: Türkçe
Cinsiyeti: Erkek
Türkiye’deki Sidar Sayısı: 3.000 (Türkiye’de yaşayan Sidar isimli kişi sayısı)

NOT: Bu bilgilerin kaynağı Türk Dil Kurumu’dur (TDK).

Sidar İsminin Anlamı Nedir?

  1. Dayanıklı, metin.
  2. Ağaç gölgesi.

NOT: İsimlerin anlamlarını TDK sözlüğü ve kendi araştırmalarımız elde ettiğimiz yerli ve yabancı kaynaklardan tespit ettik.

Sidar İsmi Kuran’da Geçiyor Mu?

HAYIR, Mine ismi Kuran’ı Kerim’de geçmez.

Biz kendi araştırmalarımız neticesinde Mine isminin Kuran’da geçmediğini gördük. Eğer bizim yanıldığımızı düşünüyorsanız ve Mine isminin Kuran’da geçtiğini iddia ediyorsanız,  yorum yaparak bizi bilgilendiriniz. Biz de hatamızı düzeltip yazıyı güncelleriz.

Sidar İsminin Analizi Nedir?

S: Hayalperest
İ: Kırılgan
D: Üstün güçlere sahip
A: Atılgan-enerjik
R: Sert yapıya sahip

NOT: Bu analiz isimde geçen harflerle yapılan bir isim analizidir ve kişinin karakter analizi değildir. Yani bu isim kişinin karakterini yansıtacak diye bir gerçeklik sunmaz. Her ismin karakter üzerinde etkisi olduğu söylenir ancak yine de bütün Sidar isimli kişiler için bu analiz doğru olmayabilir.

Sidar isminin kader sayısı, Sidar isminin diğer isimlerle uyum analizi, Sidar isminin aşk testi, Sidar ismi ile ilgili akrostiş şiirler ve daha fazlası için aşağıdaki linkte tıklamanız yeterlidir.

Bkz: Sidar İsmi Hakkında Detaylı Bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin