Sponsorlu Bağlantılar

Simla isminin videosunda Simla ismi hakkında kısa bilgiler bulacaksınız. Bu videoda Simla isminin anlamları, Simla isminin Kuran’da geçip geçmediği ve Simla isminin analizi yaptık. İster yukarıdaki videodan Simla ismine ait videoyu izleyin, isterseniz aşağıdaki bilgilere göz atın.

Simla İsmi Hakkında Kısa Bilgiler

Kökeni: Hintçe
Cinsiyeti: Kız
Türkiye’deki Simla Sayısı: 6.000 (Türkiye’de yaşayan Simla isimli kişi sayısı)

NOT: Bu bilgilerin kaynağı Türk Dil Kurumu’dur (TDK).

Simla İsminin Anlamı Nedir?

  1. Simla, karlarla kapli anlamina gelir. Hindistan’daki şehrin adinin Simla olmasi da burdan gelmektedir. Zira hindistanin kuzeyınde himalayalardaki bu şehir cok serin, kış aylarında karlarla kaplıdır.

NOT: İsimlerin anlamlarını TDK sözlüğü ve kendi araştırmalarımız elde ettiğimiz yerli ve yabancı kaynaklardan tespit ettik.

Simla İsmi Kuran’da Geçiyor Mu?

HAYIR, Mine ismi Kuran’ı Kerim’de geçmez.

Biz kendi araştırmalarımız neticesinde Mine isminin Kuran’da geçmediğini gördük. Eğer bizim yanıldığımızı düşünüyorsanız ve Mine isminin Kuran’da geçtiğini iddia ediyorsanız,  yorum yaparak bizi bilgilendiriniz. Biz de hatamızı düzeltip yazıyı güncelleriz.

Simla İsminin Analizi Nedir?

S: Hayalperest
İ: Kırılgan
M: Ticarete yatkınlık
L: Sanatsal yeteneğe sahip
A: Atılgan-enerjik

NOT: Bu analiz isimde geçen harflerle yapılan bir isim analizidir ve kişinin karakter analizi değildir. Yani bu isim kişinin karakterini yansıtacak diye bir gerçeklik sunmaz. Her ismin karakter üzerinde etkisi olduğu söylenir ancak yine de bütün Simla isimli kişiler için bu analiz doğru olmayabilir.

Simla isminin kader sayısı, Simla isminin diğer isimlerle uyum analizi, Simla isminin aşk testi, Simla ismi ile ilgili akrostiş şiirler ve daha fazlası için aşağıdaki linkte tıklamanız yeterlidir.

Bkz: Simla İsmi Hakkında Detaylı Bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin