Sponsorlu Bağlantılar

Soner isminin videosunda Soner ismi hakkında kısa bilgiler bulacaksınız. Bu videoda Soner isminin anlamları, Soner isminin Kuran’da geçip geçmediği ve Soner isminin analizi yaptık. İster yukarıdaki videodan Soner ismine ait videoyu izleyin, isterseniz aşağıdaki bilgilere göz atın.

Soner İsmi İle İlgili Kısa Bilgiler

Kökeni: Türkçe
Cinsiyeti: Erkek
Türkiye’deki Soner Sayısı: 92.000 (Türkiye’de yaşayan Soner isimli kişi sayısı)

NOT: Bu bilgilerin kaynağı Türk Dil Kurumu’dur (TDK).

Soner İsminin Anlamı

  1. Son doğan erkek çocuk.

NOT: İsimlerin anlamlarını TDK sözlüğü ve kendi araştırmalarımız elde ettiğimiz yerli ve yabancı kaynaklardan tespit ettik.

Soner İsmi Kuran’da Geçer Mi? 

HAYIR, Mine ismi Kuran’ı Kerim’de geçmez.

Biz kendi araştırmalarımız neticesinde Mine isminin Kuran’da geçmediğini gördük. Eğer bizim yanıldığımızı düşünüyorsanız ve Mine isminin Kuran’da geçtiğini iddia ediyorsanız,  yorum yaparak bizi bilgilendiriniz. Biz de hatamızı düzeltip yazıyı güncelleriz.

Soner İsminin Analizi

S: Hayalperest
O: Gizliliği sever
N: Sağduyulu
E: Sıkıntılardan kurtulmak için mücadele eden
R: Sert yapıya sahip

NOT: Bu analiz isimde geçen harflerle yapılan bir isim analizidir ve kişinin karakter analizi değildir. Yani bu isim kişinin karakterini yansıtacak diye bir gerçeklik sunmaz. Her ismin karakter üzerinde etkisi olduğu söylenir ancak yine de bütün Soner isimli kişiler için bu analiz doğru olmayabilir.

Soner isminin kader sayısı, Soner isminin diğer isimlerle uyum analizi, Soner isminin aşk testi, Soner ismi ile ilgili akrostiş şiirler ve daha fazlası için aşağıdaki linkte tıklamanız yeterlidir.

Bkz: Soner İsmi Hakkında Detaylı Bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin