Sponsorlu Bağlantılar

Su isminin videosunda Su ismi hakkında kısa bilgiler bulacaksınız. Bu videoda Su isminin anlamları, Su isminin Kuran’da geçip geçmediği ve Su isminin analizi yaptık. İster yukarıdaki videodan Su ismine ait videoyu izleyin, isterseniz aşağıdaki bilgilere göz atın.

Su İsmi Hakkında Kısa Bilgiler

Kökeni: Türkçe
Cinsiyeti: Erkek / Kız
Türkiye’deki Su Sayısı: Bilinmiyor

NOT: Bu bilgilerin kaynağı Türk Dil Kurumu’dur (TDK).

Su İsminin Anlamı Nedir?

  1. Canlıların yaşamında önemli bir yeri olan rengi, tadı, kokusu olmayan sıvı.
  2. Deniz, akarsu.
  3. Kumaşlarda kenar çizgisi.
  4. Huy, yaradılış.
  5. Zaman, vakit.
  6. Tazelik, canlılık, gençlik.

NOT: İsimlerin anlamlarını TDK sözlüğü ve kendi araştırmalarımız elde ettiğimiz yerli ve yabancı kaynaklardan tespit ettik.

Su İsmi Kuran’da Geçiyor Mu?

HAYIR, Mine ismi Kuran’ı Kerim’de geçmez.

Biz kendi araştırmalarımız neticesinde Mine isminin Kuran’da geçmediğini gördük. Eğer bizim yanıldığımızı düşünüyorsanız ve Mine isminin Kuran’da geçtiğini iddia ediyorsanız,  yorum yaparak bizi bilgilendiriniz. Biz de hatamızı düzeltip yazıyı güncelleriz.

Su İsminin Analizi Nedir?

S: Hayalperest
U: Durgun, çok ağır hareket eden

NOT: Bu analiz isimde geçen harflerle yapılan bir isim analizidir ve kişinin karakter analizi değildir. Yani bu isim kişinin karakterini yansıtacak diye bir gerçeklik sunmaz. Her ismin karakter üzerinde etkisi olduğu söylenir ancak yine de bütün Su isimli kişiler için bu analiz doğru olmayabilir.

Su isminin kader sayısı, Su isminin diğer isimlerle uyum analizi, Su isminin aşk testi, Su ismi ile ilgili akrostiş şiirler ve daha fazlası için aşağıdaki linkte tıklamanız yeterlidir.

Bkz: Su İsmi Hakkında Detaylı Bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin