Sponsorlu Bağlantılar

Suna isminin videosunda Suna ismi hakkında kısa bilgiler bulacaksınız. Bu videoda Suna isminin anlamları, Suna isminin Kuran’da geçip geçmediği ve Suna isminin analizi yaptık. İster yukarıdaki videodan Suna ismine ait videoyu izleyin, isterseniz aşağıdaki bilgilere göz atın.

Suna İsmi İle İlgili Kısa Bilgiler

Kökeni: Türkçe
Cinsiyeti: Kız
Türkiye’deki Suna Sayısı: 50.000 (Türkiye’de yaşayan Suna isimli kişi sayısı)

NOT: Bu bilgilerin kaynağı Türk Dil Kurumu’dur (TDK).

Suna İsminin Anlamı

  1. Bir tür yaban ördeği, erkek ördek.
  2. Boylu, güzel, yakışıklı.

NOT: İsimlerin anlamlarını TDK sözlüğü ve kendi araştırmalarımız elde ettiğimiz yerli ve yabancı kaynaklardan tespit ettik.

Suna İsmi Kuran’da Geçer Mi? 

HAYIR, Mine ismi Kuran’ı Kerim’de geçmez.

Biz kendi araştırmalarımız neticesinde Mine isminin Kuran’da geçmediğini gördük. Eğer bizim yanıldığımızı düşünüyorsanız ve Mine isminin Kuran’da geçtiğini iddia ediyorsanız,  yorum yaparak bizi bilgilendiriniz. Biz de hatamızı düzeltip yazıyı güncelleriz.

Suna İsminin Analizi

S: Hayalperest
U: Durgun, çok ağır hareket eden
N: Sağduyulu
A: Atılgan-enerjik

NOT: Bu analiz isimde geçen harflerle yapılan bir isim analizidir ve kişinin karakter analizi değildir. Yani bu isim kişinin karakterini yansıtacak diye bir gerçeklik sunmaz. Her ismin karakter üzerinde etkisi olduğu söylenir ancak yine de bütün Suna isimli kişiler için bu analiz doğru olmayabilir.

Suna isminin kader sayısı, Suna isminin diğer isimlerle uyum analizi, Suna isminin aşk testi, Suna ismi ile ilgili akrostiş şiirler ve daha fazlası için aşağıdaki linkte tıklamanız yeterlidir.

Bkz: Suna İsmi Hakkında Detaylı Bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin