Sponsorlu Bağlantılar

Türkan isminin videosunda Türkan ismi hakkında kısa bilgiler bulacaksınız. Bu videoda Türkan isminin anlamları, Türkan isminin Kuran’da geçip geçmediği ve Türkan isminin analizi yaptık. İster yukarıdaki videodan Türkan ismine ait videoyu izleyin, isterseniz aşağıdaki bilgilere göz atın.

Türkan İsmi Hakkında Kısa Bilgiler

Kökeni: Türkçe / Farsça
Cinsiyeti: Kız
Türkiye’deki Türkan Sayısı: 50.000 (Türkiye’de yaşayan Türkan isimli kişi sayısı)

NOT: Bu bilgilerin kaynağı Türk Dil Kurumu’dur (TDK).

Türkan İsminin Anlamı Nedir?

  1. Kraliçe.
  2. Güzel kız.

NOT: İsimlerin anlamlarını TDK sözlüğü ve kendi araştırmalarımız elde ettiğimiz yerli ve yabancı kaynaklardan tespit ettik.

Türkan İsmi Kuran’da Geçiyor Mu?

HAYIR, Mine ismi Kuran’ı Kerim’de geçmez.

Biz kendi araştırmalarımız neticesinde Mine isminin Kuran’da geçmediğini gördük. Eğer bizim yanıldığımızı düşünüyorsanız ve Mine isminin Kuran’da geçtiğini iddia ediyorsanız,  yorum yaparak bizi bilgilendiriniz. Biz de hatamızı düzeltip yazıyı güncelleriz.

Türkan İsminin Analizi Nedir?

T: Duygularını zor açabilen
Ü: Başarısı sürekli engellenen
R: Sert yapıya sahip
K: Başarılı, unvan sahibi
A: Atılgan-enerjik
N: Sağduyulu

NOT: Bu analiz isimde geçen harflerle yapılan bir isim analizidir ve kişinin karakter analizi değildir. Yani bu isim kişinin karakterini yansıtacak diye bir gerçeklik sunmaz. Her ismin karakter üzerinde etkisi olduğu söylenir ancak yine de bütün Türkan isimli kişiler için bu analiz doğru olmayabilir.

Türkan isminin kader sayısı, Türkan isminin diğer isimlerle uyum analizi, Türkan isminin aşk testi, Türkan ismi ile ilgili akrostiş şiirler ve daha fazlası için aşağıdaki linkte tıklamanız yeterlidir.

Bkz: Türkan İsmi Hakkında Detaylı Bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin