Sponsorlu Bağlantılar

Yüşa isminin videosunda Yüşa ismi hakkında kısa bilgiler bulacaksınız. Bu videoda Yüşa isminin anlamları, Yüşa isminin Kuran’da geçip geçmediği ve Yüşa isminin analizi yaptık. İster yukarıdaki videodan Yüşa ismine ait videoyu izleyin, isterseniz aşağıdaki bilgilere göz atın.

Yüşa İsmi Hakkında Kısa Bilgiler

Kökeni: İbranice
Cinsiyeti: Erkek 
Türkiye’deki Yüşa Sayısı: Bilinmiyor

NOT: Bu bilgilerin kaynağı Türk Dil Kurumu’dur (TDK).

Yüşa İsminin Anlamı Nedir?

  1. Yuşâ Peygamber. Yuşâ Peygamber bir rivayate göre Musa Peygamber ile birlikte Mecmeul-Bayreyn’e (Boğaziçi) gelmiş ve vefat ederek bu tepeye gömülmüştür. Çeşitli tefsirlerde Yuşâ’nın Musa’nın vefatından sonra peygamber olarak görevlendirildiği, Hıristiyanların ve Yahudilerin ona Yeşu dedikleri nakledilir.

NOT: İsimlerin anlamlarını TDK sözlüğü ve kendi araştırmalarımız elde ettiğimiz yerli ve yabancı kaynaklardan tespit ettik.

Yüşa İsmi Kuran’da Geçiyor Mu?

HAYIR, Mine ismi Kuran’ı Kerim’de geçmez.

Biz kendi araştırmalarımız neticesinde Mine isminin Kuran’da geçmediğini gördük. Eğer bizim yanıldığımızı düşünüyorsanız ve Mine isminin Kuran’da geçtiğini iddia ediyorsanız,  yorum yaparak bizi bilgilendiriniz. Biz de hatamızı düzeltip yazıyı güncelleriz.

Yüşa İsminin Analizi Nedir?

Y: Geçmiş üzüntüleri sürekli yaşarlar
Ü: Başarısı sürekli engellenen
Ş: Çok üretken ve güçlü
A: Atılgan-enerjik

NOT: Bu analiz isimde geçen harflerle yapılan bir isim analizidir ve kişinin karakter analizi değildir. Yani bu isim kişinin karakterini yansıtacak diye bir gerçeklik sunmaz. Her ismin karakter üzerinde etkisi olduğu söylenir ancak yine de bütün Yüşa isimli kişiler için bu analiz doğru olmayabilir.

Yüşa isminin kader sayısı, Yüşa isminin diğer isimlerle uyum analizi, Yüşa isminin aşk testi, Yüşa ismi ile ilgili akrostiş şiirler ve daha fazlası için aşağıdaki linkte tıklamanız yeterlidir.

Bkz: Yüşa İsmi Hakkında Detaylı Bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin